×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Святкування 74-ї річниці визволення села Пастирське від німецько-фашистських загарбників

07 Лютого 2018, 08:50

Уже сімдесят чотири роки відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам’ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини, рідного нам Пастирського. І зараз, у ці січневі дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.

31 січня 2018 року в фойє Пастирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників.

"Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував селище в повоєнні часи. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні " – зазначила у своїй промові вчитель історії Степаненко Галина Іванівна.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто борони село від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

Учні школи Пасісніченко Руслан та Ханіна Олександра поклали пам’ятні вінки до пам’ятника загиблим землякам.