×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Лідери учнівського самоврядування «На гостинах у сунчан»

21 Грудня 2017, 15:42

        День Святого Миколая – одне з найулюбленіших і найбажаніших свят для дітей. Кожна дитина чекає на Святого Миколая, захисника і покровителя, який дарує усім віру в здійснення добрих мрій, вселяє в дитячі душі світлі почуття. В цей день лідери учнівського самоврядування Смілянського району побували «На гостинах у сунчан». Програма  розпочалася з екскурсії до пам’ятки архітектури ХІХ ст. Троїцького храму.  Тут діти дізналися з розповіді педагога-організатора Сунківської ЗОШ І-ІІІ ст. Романенко Тетяни Петрівни про життя і добрі діла Святого Миколая, мали змогу побачити на церковному іконостасі ікони із зображеннями історій із його життя та діяння. У місцевому Будинку культури на них чекала пізнавально-розважальна програма «А хто хто Миколая любить».  Гості не тільки розважалися, а й під час ігор та змагань дізналися про святкування Нового року в різних країнах світу, готували в ході  проведення майстер класів новорічні подарунки та сувеніри.

       Актори аматорського театру «Перевесло» Смілянського Будинку культури під керівництвом Терещенко Любов Іванівни та учнів Сунківської ЗОШ І-ІІІ ст. подарували присутнім загадкове дійство з янголами, чортом та святим Миколаєм.  А найприємніше чекало на гостей у резиденції  Святого Миколая – подарунки.  Інноваційним у проведенні свята була активна участь в ньому і дорослих, і дітей.

       Важливо, що в учнівського активу району залишився позитивний настрій, бажання перенести елементи свята в свої шкільні колективи.

       Хочеться подякувати від усього учнівського активу району за організацію та проведення святкового дійства педагога-організатора Сунківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Романенко Т. П. , заступника  з виховної роботи Сліпченко Валентину Анатоліївну, директора школи Вдовиченко Н. Я., керівника аматорського театру «Перевесло» Терещенко Л. І., за сприяння  в спонсорській підтримці сільського голову Дорошенка В.П., підприємців с. Сунки та начальника відділу освіти Смілянської РДА Мельнику В.М..

                                                                         Методист ЦДЮТ,   Лідія Лисенко