×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Зустріч з воїном АТО

11 Грудня 2017, 15:31

       До Дня Збройних Сил України у Березняківській загальноосвітній школі відбулася зустріч старшокласників з воїном АТО, вчителем англійської мови Шпіцер Наталією Володимирівною.
      Наталія Володимирівна два роки служила головним сержантом взводу управління протиповітряної оборони 53 окремої механізованої бригади.
Уважно і схвильовано слухали учні розповідь тендітної жінки з мужнім серцем про неоголошену війну, яка поділила життя мільйонів українців на "до" і "після". Говорять, що у війни не жіноче обличчя. Це правда, бо абсолютно протиприродно чарівній жінці тримати в руках зброю. Та, слухаючи Наталію Володимирівну, ми думали, як багато може жінка на війні: підтримати, врятувати, не дати зламатися, зміцнити віру у власні сили навіть у сильних мужніх чоловіків…
       Ми вдячні Наталії Володимирівні за її добре і мужнє серце, за її активну громадянську позицію, патріотизм. Щиро вітаємо жінку – захисницю рідної землі з Днем Збройних Сил України і зичимо міцного здоров’я, гармонії, мирної вчительської праці, яка наповнює життя радістю і високим змістом.

 

За інформацією Березняківської ЗОШ