×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Ансамбль Березняківської загальноосвітньої школи «Барви» в ефірі телерадіокомпанії «Рось»

06 Листопада 2017, 08:28

1-го листопада на Черкаській обласній державній телерадіокомпанії «Рось» відбулись зйомки програми «Мистецька палітра» за участю вокального ансамблю Березняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. «Барви»  (керівник Шеремет Лариса Григорівна). Програма вийшла в ефір 4 - 5 листопада.

Вокальний колектив «Барви» має значні творчі здобутки, серед яких: І премія на ХІ  Всеукраїнському конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів», І місце на Регіональному конкурсі «Світ талантів – витоки народні», І місце на районному конкурсі патріотичної пісні та багато інших.

«Барви» добре відомі не лише на Черкащині, а й далеко за її межами. Оскільки колектив бере активну участь у багатьох мистецьких проектах, то має багато друзів і шанувальників у  різних куточках України.

Щиро вітаємо наших юних артистів та їх керівника Шеремет Ларису Григорівну із знаменною подією в їх творчому житті! Зичимо наснаги і натхнення, нових творчих злетів і перемог! Дорогі діти, нехай дзвінко  і натхненно лунають ваші пісні і відгукуються добром і любов’ю в кожному дорослому і дитячому серці!

Адміністрація школи