×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Пролунав перший дзвінок в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

04 Вересня 2017, 16:45

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.

         1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

       В четвертому класі  був проведений цікавий урок на тему «Ми є діти українські, хлопці та дівчата,Рідний Край наш - Україна, красна та багата". Діти активно приймали участь у геймах, виконували вправи, давали відповіді на запитання, створювали   « Асоціативний кущ», відгадували ребуси, переглядали відео про Україну. Учні були поділені на команди « Калина» та « Козачата». Всього було шість геймів і школярів можна впевнено назвати патріотами своєї держави.

Наприкінці уроку виконали вправу « Ми в об’єктиві» - склавши руки у вигляді серця, поаплодували один одному за активну участь. В кожної дитини були повітряні кульки на яких вони написали свої мрії. І я сподіваюсь, що мрії цих чомучок вже незабаром здійсняться.
       У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

 

                    Вчитель початкових класів 

Бак Ольга Валеріївна