×

Діяльність РДА

Район сьогодні

ЗБІЛЬШЕННЯ ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ

11 Серпня 2017, 10:46

Смілянський об'єднаний  міський військовий комісаріат продовжує набір на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 до 60 років, до навчальних центрів та військових частин Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Президент України Петро Порошенко обіцяє  покращення грошового утримання військовослужбовців деяких спеціальностей та доплат учасникам бойових дій у зоні конфлікту на Донбасі. Про це він заявив під час відвідання військового аеродрому на Вінничині, повідомляється на сайті президента.

За словами П.О. Порошенка, підвищення окладів стосуватиметься льотчиків, десантників, спецназівців, танкістів, зокрема, механіків-водіїв та «інших напрямків, де на сьогоднішній день потрібна не лише чисельність, а й фахова підготовка».

Крім того, прийнято рішення збільшити рівень грошового утримання, доплати військовослужбовцям, які виконують військові обов’язки в зоні АТО. «Я доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тисяч гривень на місяць, і підвищити утримання на другій лінії до 4,5 тисяч гривень», - сказав президент.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов виступив із заявою, у якій закликав збільшити оклади військовим до рівня держслужбовців. "Ми повинні зробити все, щоб грошове забезпечення наших військовослужбовців відповідало їх важливому місцю в суспільстві. Доходи наших військових повинні на гідному рівні забезпечити потреби їх родин", - підкреслює Турчинов. "Структура грошового забезпечення українського військовослужбовця має відповідати стандартам НАТО, де не менше 70-80% - посадовий оклад і доплата за військове звання. У нас зараз цей показник становить 10-15%" – йдеться у заяві.

Гідне забезпечення наших солдатів та офіцерів – це питання надійності нашої  оборони й національної  безпеки країни.

Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.00 до 17.00 год. Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.