×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Пора відпочинку

13 Червня 2017, 08:29

Нарешті настали довгоочікувані літні канікули. Закінчився складний рік навчання та продзвенів останній дзвінок. За чарівною весною прийшло тепле та лагідне літо. Настала пора відпочити і провести час з друзями в пришкільних таборах.

З 29.05.2017 в Ташлицькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відкрили свої двері  три табори: «Сонечко» -  для молодших учнів, «Усмішка»  - для учнів 7,8 – 10 класів та табірна  зміна «Літній мовний табір» , де учні поглиблюють свої знання  з англійської мови.

Основним напрямком діяльності таборів є  виховання любові до Вітчизни   та рідного краю, до життя та природи. Природа і Вітчизна – невіддільні, бо у кожного з нас залишається в серці дорогий куточок, де проходило дитинство: зелена левада; луки з пахучою скошеною травою; ліс з суничними галявинами; широкі лани, усіяні червоними маками; стежина, обіч якої ростуть волошки та васильки.  Діти  плели вінки з польових квітів, милувалися запашними васильками.  А під час відпочинку на галявині співали пісень про Україну, розповідали вірші, слухали легенди про утворення нашого села, хуторів. Відвідали сільгосподарські підприємства, пекарню, потанцювали на дискотеці в СБК, позмагалися в Олімпійський день провели безліч конкурсів та заходів.

 

Адміністрація

Ташлицької загальноосвітної школи І – ІІІ ступенів