×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Військова служба за контрактом - свідомий вибір кращих

06 Червня 2017, 10:39

1456497870_voen2

Перед багатьма юнаками, які досягли призовного віку і здобули вищу, професійно-технічну або повну середню освіту, постає питання вибору подальшого життєвого шляху.

Якщо Ви вирішили присвятити своє життя служінню Батьківщині в Збройних Силах України, отримати можливість для самореалізації, загартуватися фізично  і духовно, побачити нові місця та познайомитися з новими людьми – Вам слід переглянути можливість проходження військової служби за контрактом. На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Військова служба є роботою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віку громадян України, пов’язаній із захистом Вітчизни. Такий вибір має чимало переваг, зокрема:

-  ви матимете можливість моделювати свою військову кар’єру, обираючи на свій смак спеціальність, військову частину і навіть підрозділ, в яких проходитимете службу по всій території України;

-  ви отримуватимете грошове утримання контрактника – для солдата, сержанта – від 7 тисяч гривень і більше, офіцера – від 10 тисяч гривень і більше; а також додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога в розмірі вісім мінімальних заробітних плат, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань);

-   виплата одноразової грошової допомоги до 10 000 грн. (рішення Смілянської міської ради №44-2/VІІ від 25.05.2017 р.);

-   якісне безкоштовне медичне обслуговування військовослужбовців та членів їх сімей у військових медичних закладах охорони здоров’я;

-  речове забезпечення у відповідності до визначених норм і термінів;

-  щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги;

-  додаткові відпустки (на навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

-  безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;

-  право на отримання безкоштовного житла.

Строки укладання контракту:

-  для осіб рядового складу – 3 роки;

-  для осіб сержантського та старшинського складу – від 3 до 5 років;

-  для військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, які вислужили 11 місяців – 6 місяців.

Ви матимете перспективи продовжити службу за новим контрактом, отримуючи підвищення у посаді та у військовому званні. А також отримаєте професійну підготовку і практику за спеціальністю, яку ви вже маєте (наприклад – водія). Цей досвід стане вам у пригоді в подальшому житті.

Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, роботи за спеціальністю. Служба за контрактом не стане на заваді здобуття освіти, ви матимете можливість продовжити навчання за заочною формою або стати курсантом вищих військових навчальних закладів, які готують офіцерів Збройних Сил України.

Ви станете членом численного колективу Збройних Сил України, служити в якому є честю, знайдете тут і вчителів, і справжніх бойових друзів, разом з якими захищатимете від злочинних посягань Українську державу та Український народ, адже захист Батьківщини сьогодні – це справа честі кожного.

Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.00 до 17.00 год.

Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.

За інформацією Смілянського ОМВК