×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Гордість освіти Смілянщини - 2017

01 Червня 2017, 11:25

31 травня 2017 року пройшли травневі педагогічні зустрічі "Гордість освіти Смілянщини -2017", на які ми запросили тих освітян району, які показали визначні результати в цьому навчальному році. Всього на цей захід прибуло 40 осіб. Ми дякували і вшановували тих, хто підготував призерів обласних і Всеукраїнських інтелектуальних і творчих конкурсів, конкурсу-захисту МАН, спортивних змагань, гри "Джура" тощо. Вітали ми також і тих вчителів, які досягли гарних результатів у професійних конкурсах. 
Була і цікава несподіванка для учасників зустрічі: в цьому році методичний кабінет відділу освіти за підтримки районної організації Профспілки працівників освіти започаткував пам’ятну відзнаку „Гордість освіти Смілянщини”, якою будуть нагороджуватися навчальні заклади за визначні досягнення в роботі з учнівською молоддю і з педагогічними кадрами. Першими дипломантами в цьому році стали:
1. Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради за перемогу у рейтингу участі учнів в інтелектуальних конкурсах і змаганнях. 
 2. Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради за високий рівень організації та впровадження ідей національно-патріотичного виховання з учнівською молоддю. 
3. Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 Смілянської районної ради за організацію і впровадження інновацій в методичній роботі закладу освіти.
4. Центр дитячої і юнацької творчості Смілянської районної ради за вагомий внесок у роботу з обдарованими дітьми.
Ще раз вітаємо всіх наших "зірочок" і дякуюємо за професіоналізм і високі результати у роботі.

Завідувач РМК А. П. Забарна