×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Перемога чекає на вас

03 Травня 2017, 10:42

Сучасна українська школа приділяє велику увагу національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління. Одним з аспектів цього напрямку виховного процесу є проведення різноманітних конкурсів.

Малостаросільська ЗОШ I-II ступенів Смілянської РДА не стоїть осторонь. Ми завжди беремо участь в районних, обласних, всеукраїнських заходах, конкурсах, різноманітних зустрічах, спрямованих на виховання підростаючого покоління майбутніми патріотами, людьми, які шанобливо ставляться до історії свого народу, знають його героїв, адже в історії українського народу є багато темних сторінок, є багато імен, які радянська пропаганда намагалася назавжди викреслити з людської пам’яті.

Саме тому, коли стало відомо, що і в цьому році оголошується Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» було вирішено взяти в ньому участь. Учень 9-го класу Олег Ящук, під керівництвом вчителя історії Наталії Карпенко, взявся досліджувати життєвий шлях українського письменника Юрія Горліса-Горського.

Робота була цікавою, було переглянуто багато літератури, різних хронік, документальних фільмів та інтернет-джерел…… І результат не забарився!!! Прийшла радісна звістка: робота учня 9-го класу Малостаросільської  ЗОШ I-II ступенів Смілянської РДА Ящука Олега «Юрій Горліс-Горський – письменник та патріот», подана на XVI Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Історія України і державотворення», визнана переможцем IV (підсумкового) етапу!!! 

Майбутнім учасникам різноманітних конкурсів хочеться сказати: «Не вагайтеся, не бійтеся, беріть участь в різноманітних конкурсах і перемога чекає на вас!»

 За інформацією

Малостаросільська ЗОШ I-II ступенів