×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Участь педагогічного колективу в дослідно-експериментальній роботі

27 Квітня 2017, 15:53

З метою впровадження наукових розробок, спрямованих на розвиток в учнівської  молоді інтересу до науково-технічної творчості, техніки та високих технологій, підготовки підростаючого покоління до життя у високотехнічному, конкурентному світі, Ротмістрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала статус експериментального навчального закладу регіонального рівня.

Стратегія діяльності педагогічного працівника у наш час набуває принципово нового змісту: спрямування зусиль на духовно-моральне самовдосконалення, трансформацію самосвідомості на засадах самопізнання, формування здатності до професійного та життєвого самовизначення.

Найбільш ефективним і динамічним шляхом розв’язання проблеми досягнення особистісної і професійної досконалості є всебічний гармонійний саморозвиток педагога, який прагне постійно самовдосконалюватися. Тому школа долучилася до дослідно-експериментальної роботи з теми «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці».

26 квітня 2017 року до нас завітали науковий керівник експерименту Черкашина Тетяна Вікторівна - професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської області» та начальник служби у справах дітей Черкаської районної державної адміністрації, секретар навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення - Северинчук Людмила Анатоліївна.

Першою сходинкою в реалізації даної теми став семінар «Культура пам'яті. Культура бажань» (тема наукового напрямку «Теоретичні й методичні засади самовдосконалення суб’єктів педагогічного процесу в умовах освітнього середовища»). Робота була змістовною і насиченою. Тренери досконало володіли матеріалом, були настільки позитивно налаштованими, що змогли зарядити своєю енергією і всіх присутніх. Вражень і думок  залишилось багато, виникло бажання частіше проводити такі  важливі зустрічі.

Дякуємо координатору проекту в Смілянському районі Забарній А.П. за організовану зустріч, науковому керівнику Черкашиній Т.В. та Северинчук Л.А. за проведений семінар.

За інформацією

Ротмістрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів