×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Відбулася методична консультація-практикум для спеціалістів психологічної служби

27 Квітня 2017, 10:31

21 квітня  2017 року відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» на базі  відділу освіти Смілянської районної державної адміністрації відбулася методична консультація-практикум для спеціалістів психологічної служби Смілянського району. Захід  був присвячений темі «Система роботи фахівця психологічної служби щодо запобігання та профілактики конфліктів у навчальному закладі».

Т.В. Войцях, завідувач  обласного центру практичної психології та соціальної роботи, медіатор, обласний тренер-координатор Національної тренерської мережі Центру «ЛаСтрада – Україна» ознайомила присутніх з особливостями реформування психологічної служби системи освіти та сучасними вимогами до фахової діяльності практичних психологів і соціальних педагогів.

Учасники обговорили важливі питання щодо конструктивного і творчого вирішення конфліктів в освітньому просторі, перспективу впровадження медіації та Шкільних служб порозуміння в навчальних закладах, навчання медіаторів як з числа педагогічних працівників чи представників громади, так і з числа учнів.

Тренер-координатор провела практикум «Конфлікт та медіація: основні поняття та техніки» та ознайомила педагогів з методикою проведенням едіації та техніки «Коло». Фахівці, які вже пройшли підготовку  за програмою «Базові навички медіатора в навчальному закладі», отримали супер візорську підтримку.

Відгуки учасників свідчать про актуальність  впровадження відновних практик як інструментів формування у дітей та дорослих вмінь та навичок творчого вирішення конфліктів.

 

 

Директор Центру ФППДРДП

Р.С.  Коломієць