×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Студенти Університету ІІІ віку пізнають інвестиції та туризм

25 Квітня 2017, 16:05

Сьогодні, 25 квітня 2017 року, в сільському клубі с. Балаклея відбулася лекція-тренінг на тему: «Інвестиційна та туристична привабливість Смілянщини». Проте на заході були присутні не звичайні слухачі, а люди поважного віку, які навчаються в Університеті ІІІ віку «Осіннє золото».

Лектор Інна Гусліста – начальник відділу економіки, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, розповіла про інвестиційний клімат в районі та регіоні, про можливість створення індустріальних парків, про визначні туристичні місця Смілянщини. Слухачі мали змогу не лише почути цікаву інформацію, а й подивитись фото- та відеоматеріали.

Студенти Університету ІІІ віку давно планували відвідати Плескачівський музей стародавнього побуту та народних ремесел, але після побаченого відео про експозицію музею, вирішили не зволікати із екскурсією.

Приємно, що ветерани продовжують пізнавати світ, цікавляться новизною, а головне – не обмежені в спілкуванні, мають змогу ділитися корисною інформацією, спогадами та отримують позитивні емоції.