×

Діяльність РДА

Район сьогодні

У Березняківській школі проведено акцію «Як захищають наші права?»

11 Квітня 2017, 10:41

       З 6 березня по 7 квітня 2017 року в Березняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради проведено цикл  заходів, присвячених Всесвітньому дню здоров’я та спрямованих на збереження психічного, фізичного та духовного здоров’я школярів.

       Активну участь у заходах взяли учні 7 класу, учасники факультативу «Відверта розмова» (діє у рамках інформаційно-освітньої  проти алкогольної програми «Сімейна розмова»), які за підтримки педагогів школи  влаштували «прес-конференцію» з сільським головою Гончаренко Н. В. та секретарем сільської ради Тихенко Н. А. Під час зустрічі з дорослими  юні журналісти підняли ряд важливих  питань, а саме, про негативний вплив алкоголю на здоров’я людини, значення дружніх стосунків у підлітковому віці, роль сім’ї у формуванні здорового способу життя дітей. Також поговорили і про  заходи, спрямовані на  захист сільської молоді від шкідливих звичок. У рамках діалогу діти висловили свої побажання щодо організації проведення вільного часу у вихідні та канікулярні дні. Учні подякували за цікаву, змістовну зустріч, а керівники громади села підтримали  ініціативу учнів та запропонували конкретні кроки щодо урізноманітнення  дозвілля для дітей та  молоді.

       Наступним етапом стала екскурсія до сільських магазинів з метою дізнатися, як там захищають права дітей та дотримуються норми закону про заборону продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. Продавці запевнили, що чітко дотримуються закону і порекомендували дітям вживати різноманітні соки  для збереження свого здоров’я та здоров’я своїх родин.

        Педагогічний колектив школи дякує сільському голові, депутатам сільської ради, жителям села за тісну співпрацю у досягненні спільної мети – вихованні здорового підростаючого покоління.

 

        Пехітова Л. П., практичний психолог Центру функціональної психолого-педагогічної

        діагностики та реабілітації дітей і підлітків