×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Розпорядження "Про затвердження переліку адміністративних послуг нформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються державними реєстраторами районної державної адміністрації"

16 Березня 2017, 14:52

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


15.03.2017


№ 70

  

Про затвердження переліку

адміністративних послуг,

інформаційних та технологічних

карток адміністративних послуг,

що надаються державними реєстраторами

районної державної адміністрації


Керуючись статтями 6, 7, 13, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частиною 3 статті 3Закону України «Про адміністративні послуги», законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 №1774-VIII, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014  № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», наказу Міністерства юстиції України від 28.12.2016 №3874/5 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців»,  з метою створення зручних і сприятливих умов отримання послуг громадянами та вдосконалення порядку надання адміністративних послуг:


1. Затвердити перелік адміністративних послуг, що надаються державними реєстраторами районної державної адміністрації, що додаються.

2. Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються державними реєстраторами районної державної адміністрації, згідно з додатками 1-27.

3. Відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та управління персоналом апарату райдержадміністрації забезпечити  розміщення інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

4.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 01.06.2016 №168 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються сектором державної реєстрації районної державної адміністрації».

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на державних реєстраторів райдержадміністрації.

  

Голова

державної адміністрації                                                             О.Б. Беззубий


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження районної

державної адміністрації

15.03.2017 № 70


Перелік адміністративних послуг, що надаються державними реєстраторами  Смілянської районної державної адміністрації

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно (додаток 1).

Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно (додаток 2).

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (додаток 3).

Внесення запису про скасування державної реєстрації прав (додаток 4).

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (додаток 5).

Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (додаток 6).

Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки (додаток 7).


Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних  осіб та фізичних осіб-підприємців (додаток 8).

Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування) (додаток 9).

Державна реєстрація фізичної особи підприємцем (додаток 10).

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування) (додаток 11).

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування) (додаток 12)

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)  (додаток 13).

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування) (додаток 14).

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування) (додаток 15).

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням (додаток 16).

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування) (додаток 17).

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування) (додаток 18).

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування) (додаток 19).

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування) (додаток 20).

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування) (додаток 21).

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування)  (додаток 22).

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування)  (додаток 23).

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)  (додаток 24).

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (додаток 25).

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (додаток 26).

Виправлення помилок у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (додаток 27).


В.о.керівника апарату державної адміністрації                                                                Л.І.Задорожня