×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Міжнародний день рідної мови в Малосмілянській ЗОШ I-III ступенів

22 Лютого 2017, 08:34

         Мова - духовний скарб нації. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Мова — найцінніший дар нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те найцінніше, що живе у наших серцях.

        21 лютого вся країна відзначає Міжнародний день  рідної мови. Цього дня, в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, було проведено єдиний тематичний урок рідної мови за темами:

  • «Буду я навчатися мови золотої» - для учнів 1-4 класів;
  • «Мови нашої слова, наче музика жива» - для учнів 5-7 класів;
  • «Мова – життя духовного основа» - для учнів 8-9 класів.

         Після другого уроку було організовано та проведено, учителем української мови та літератури, Коваленко Л.Л., лінійку під час якої серед школярів проводилися:

  • гра «Я скажу одне лиш слово, що для мене рідна мова»;
  • конкурс знавців прислів’їв та приказок про рідну мову;
  • декламування поезій про рідну мову.

         Під час уроку української мови,  учнями 5- 9 класів був написаний «диктант єдності» - «Україна − наша земля, наша Батьківщина».

           Класним керівником 6 класу, Приймак А.А.,  проведено годину спілкування «Дзвенить струмочком рідна мова» та педагогом організатором Шарлай Н.А.,  для учнів 5-6 класів,  бліц-турнір «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть».

       Бібліотекарем школи Бак О.В., організовано та проведено виставку книг «Рідна мова» . Цікавою була бесіда у книжкової полиці «Мова  - найцінніший скарб народу» та презентація книги «Казки великої родини» для учнів 2-4 класів.

       Багато пізнавальної інформації почули учні молодших класів з експрес – повідомлення «Мово моя колискова, ти у серці моєму живеш».

        Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

Адміністрація

Малосмілянської ЗОШ I-III ступенів