×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Тільки з пам’яті пам'ять не стерти

21 Лютого 2017, 14:28

 

Чужих країв чужі печалі…

Лише нам біль і горе втрат

Вони летіли і не знали, -

Не всі повернуться назад.

  Традиційно незмінними залишаються в нашій пам’яті та житті героїчні дати. Ніколи в наших серцях не затягнеться глибока і болюча рана під назвою Афганістан. Десятирічне кровопролиття наших земляків навік буде в нашій пам’яті. Для когось це просто загиблі земляки, сусіди, знайомі, а для когось на тій війні назавжди згубились життя  чоловіків, синів, братів.

   Сьогодні – рівно двадцять вісім років минуло з того часу, як закінчилась війна в республіці Афганістан. Її повинні пам’ятати всі: і дорослі, і малі, адже це – цілий розділ життя з історії людства, яку не вирвати, не стрети, не забути…

    До цієї дати в нашій школі було проведено заходи: тематичну лінійку, на якій була присутня сільський голова Н.В.Гончаренко, виставку фотографій, декламування віршів учнями, а також  вшанування загиблих хвилиною мовчання, адже двоє з них - це наші односельчани, учні нашої школи – Куценко Володимир та Бондаренко Василь, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в Афганістані. В знак шани та поваги було покладено квіти до пам’ятних знаків та могил. Не забули учні школи також і героя-земляка АТО - Руслана Чубатенка.

Життя їх – то незгасний спалах.

І їм забутості нема,

І Україна на скрижалях

Напише їхні імена…

 

Адміністрація школи