×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Юні знавці нобелівських лауреатів

21 Лютого 2017, 14:18

       В нашій школі, окрім розвивальних, навчальних заходів, відбуваються і навчально –пізнавальні. Напириклад, на днях відбувся фізичний брейн-ринг між учнями 9 і 11 класів на тему: «Нобелівські лауреати». До проведення цього заходу тривала клопітка, цікава та напружена підготовка, адже кожен хотів отримати перемогу і, головне, найулюбленіший десерт лауреатів Нобелівської премії – морозиво!!!

      Ведучою була організатор заходу вчитель фізики, астрономії та інформатики Химич Н.М., а за чесністю проведення та оцінюванням слідкувало серйозне журі – директор та її заступники.

Під час проведення брейн-рингу було проведено такі конкурси:

1. Привітання

2. Розминка

3. Склади пазл

4. Конкурс кулінарний

5. Фізики жартують

6. Чорна скринька

7. Літературний батл

8. Конкурс «Найрозумніший»

9. Д/З (Перегляд учнівських презентацій на теми: «Альберт Ейнштейн

та Марія Складовська - Кюрі»)

         Під час конкурсної програми то одна, то інша команда виривала першість, але все вирішив останній конкурс – домашнє завдання – робота, яку учні мали підготувати самостійно,саме він і вирішив долю переможців та переможених.

          І так, барабанний дзвін…. Переможцями стали учні 11 класу, від переможених їх відокремлювало лише декілька балів. Відверто кажучи, команди настільки гарно були підготовлені, що переможців можна було б і не визначати!
         Всім учням, вчителю та спонсорам дякуємо за цікаво проведений захід! Запрошуйте ще))))

Глядачі, журі заходу.