×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Ювілей Теклинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів

19 Квітня 2012, 10:05

Для Теклинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Смілянської районної ради  2012 рік є ювілейним. Восени колектив школи та громада села  святкуватиме 50-річчя  закладу.

З ініціативи директора школи Лисенко Галини Вікторівни, колектив  працівників та учнів вирішили до ювілею зробити дарунок – започаткувати проект «Рідній школі – 50 добрих справ», який триватиме з 1 квітня по 30 вересня 2012 року.

Розпочали роботу над цим проектом  13 квітня акцією «Хай наша школа трояндою квітне», під час якої з любов’ю,  руками працівників та учнів школи було створено «Алею краси», на якій висаджено 69 кущів троянд.

Запрошеними на захід були начальник відділу освіти Смілянської РДА Підмогильна Вікторія Миколаївна, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  Плясунова Ніна Григорівна, бувший директор школи Олійник Петро Миколайович, жителі села та батьки учнів. Впевнені, що «Алея краси» милуватиме око, надихатиме на добрі справи, даруватиме позитивні враження та емоції  всім, хто завітає до Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради.

Хай оживає істина стара: людина починається з добра!