×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Відбулися тренінги для заступників директорів з навчально-виховної роботи та директорів шкіл району, а також методистів РМК.

15 Лютого 2017, 07:43

     13 - 14.02.2017 року на базі Костянтинівської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів відбулися тренінги для заступників директорів з навчально-виховної роботи  та директорів шкіл району, а також методистів РМК.

     В  перший день заступникам директорів та методистам була  запропонована до обговорення тема «Технологія розвитку критичного   мислення школярів». Другого дня навчання директори працювали з темою «Інтерактивні технології в управлінській діяльності». Навчання проводив Сущенко Ігор Михайлович – виконавчий директор, координатор освітніх проектів, тренер освітніх програм громадської організації «Вчителі за демократію і партнерство».

    Учасники першого дня навчання із зацікавленням працювали у групах, парах, і переконалися, що та людина, яка має критичне мислення, – впевнена, захищена, успішна. Тож на уроках має бути не викладання предмету, а дослідження вчителя і учнів, адже сучасні діти інші. Вони хочуть перемог, успіхів тут і зараз або ж на конкретному відрізку уроку.

   Директори мали змогу познайомитись з можливостями використання інтерактивних технологій під час проведення педагогічних рад, нарад, прийняття управлінських рішень.

    Учасники тренінгу роз'їхалися із почуттям вдячності і бажанням застосовувати отримані знання на практиці.

 

Самарська М.О., методист РМК