×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Чергові перемоги гуртківців району у Всеукраїнському етапі конкурсів еколого-натуралістичного напряму

14 Лютого 2017, 14:59

  За підсумками 2016 року Центр дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради посів І місце в області за кількістю перемог вихованців гуртків у конкурсах еколого-натуралістичного напряму. Досягнення  у 2017 році підтвердили, що це не випадковість.

   07- 09 лютого в  Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у м. Києві були  проведені фінальні етапи одразу двох Всеукраїнських конкурсів. Слід зазначити, що Черкаську облась представляли три учасники, серед яких двоє - із Смілянського району. В «ХІІІ Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників» учениця 9 класу Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Є.Гуглі, вихованка гуртка ЦДЮТ «Юні біологи-природодослідники» (керівник Матерацький С.Я.) Ткаленко Наталія здобула перше місце в захисті роботи  «Порівняльний аналіз ефективності вирощування кролів різних порід в домашніх умовах».  У «Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2017» учениця 11 класу, вихованка екологічного обєднання «Дивосвіт» Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Одородько Ю.С.)  Борисенко Тетяна виборола друге місце у захисті роботи «Порушення діяльності органу зору у школярів та їх профілактика» .

 Переможці конкурсів нагороджені Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру та призами від Державного департаменту інтелектуальної власності.

   Центр дитячої та юнацької творчості вітає переможців та їх керівників з успіхом та зичить нових досягнень у творчій праці!

 

Адміністрація ЦДТЮ