×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Тепла зустріч

14 Лютого 2017, 11:29

   Ні для кого не секрет, що зараз на сході України  проходить  антитерористична операція. Ми знаємо, як  зараз важко українським  бійцям, і тому учні Носачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  вирішили допомогти  в  силу  своїх можливостей.  Усі діти, від  малого  до великого, вчителі, адміністрація  школи, технічний  персонал  приносили із своїх домівок солодощі, консервацію, сало, чай.  Кухарі випекли смачні пиріжки  для солдат. Також  учні  намалювали  малюнки для наших захисників.  Пакуванням «допомоги»  займалися учні 10 класу.

   А вже наприкінці  тижня, 10 лютого 2017 року, на шкільну родину Носачівської  школи  чекав  сюрприз.  До нас завітали з подякою  воїни та волонтери: Парахневич О.В. –  голова громадського формування самооборони Смілянського майдану «Січ», члени громадського формування Герасименко В.І. та Мельничук М.П., волонтери Миколайчук  Б.Т. та Семагін  М.А., Галущенко О.І. – воїн 72 бригади, Васильєв А.А. –  воїн 38 бригади  та Латенко В.М. – заступник  голови  районної ради, волонтер.

  Чоловіки від усього серця дякували учням  за допомогу, особливо за малюнки, волонтери ж  розповіли дітям про те,  чому вони обрали волонтерство  як другу професію.  На  урочистій  лінійці заступнику  директора школи з виховної роботи Лизогуб В.М.  була вручена подяка, а завідуючому  шкільним  музеєм, Ченчику О.М., – декілька  «експонатів»  з поля бою. Шкільній громаді  було  вручено прапор з підписами і побажаннями  бійців. Приймаючи прапор  від воїнів, які зі зброєю в руках  захищають українську землю, учні обіцяли бути патріотами своєї держави, всіляко підтримувати і допомагати бійцям АТО, сподіваючись, що перемога буде за нами, і на нашу землю прийде мир.

    Учням 5-8 класів було запропоновано фільм на військово-патріотичну  тематику та показано, як одягати бронежилет.

    9-11класники пройшли інструктаж з теми «Збірка і розбірка автомата». Після тренувань усі бажаючі змогли спробувати свої сили, де охочими були не лише хлопці, а й дівчата.

   Наостанок цієї зустрічі воїни, волонтери та учні Носачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зробили спільне фото на пам’ять.

Адміністрація Носачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів