×

Діяльність РДА

Район сьогодні

У Носачівськійшколі відзначили Всесвітній День безпечного Інтернету

10 Лютого 2017, 15:29

       З 2004 року в багатьох країнах світу в другий вівторок  лютого  відзначається День безпечнішого Інтернету.

       День безпечнішого Інтернету має на меті об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

       У 2017 році  День безпечного Інтернету відзначався під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

      У Носачівськійзагальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до відзначення заходу підійшли творчо та з усією відповідальністю. Школярі по класах підготували випуски газет, присвячені темі «Я за безпечний Інтернет». Учні 7-9 класів прийняли участь  в анкетуванні з вивчення рівня сформованості безпечної поведінки в ситуаціях  ризику.

     Практичний психолог Центру функціональної психолого-педагогічної діагностики та реабілітації дітей і підлітків Ольга Осмолович підготувала для школярів цикл занять з метою вивчення правил безпечної поведінки в мережі. Для  учнів 9 та 11 класів  проведенозаняття  з елементами тренінгу «Правила безпечного Інтернету», під час якого школярі ознайомилися ззагальними правилами безпечної роботи в Інтернеті та створили власну пам’ятку для користувачівінтернет-послуг.Учні 8 класу під час інтерактивної  вправи «Дерево мовион-лайн»дослідили причини та наслідки існування «мови ненависті» в Інтернеті.

    Всі бажаючі ознайомилися з інформацією тематичного стенду «Безпечний Інтернет», пам’яткою для учнів «Кодекс поведінки в он-лайні», порадами для батьків  «Як забезпечити безпеку дітей у мережі Інтернет». Також школярі стали учасниками  акції «Хвиля безпечного Інтернету».

   Учасники заходу відзначили, що День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для підвищення обізнаності про виклики та можливості інформаційної мережі та чудовою нагодою ділитися досвідом та навчатися, щоб і діти, і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно, з користю та позитивними наслідками.

 

О.О. Осмолович,

практичний психолог  ЦентруФППДРДП