×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Учитель – високе ім’я

10 Квітня 2012, 14:32

...Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! У нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель — це перша людина. Майбутнє наших дітей, нашого народу — в руках учителя, в його золотім серці. Треба б, побачивши його на вулиці,  за  п'ятдесят  метрів  шапку  скидати  з  поваги  до  нього.

Олександр Фадєєв

     Днями у відділі освіти Смілянської райдержадміністрації відбулася атестація педагогічних працівників, якій передували березневі творчі зустрічі.   Освітяни району  змістовно та креативно  представляли власні   презентації з досвіду  нелегкої, але  такої потрібної  та почесної роботи.

   Усіх об’єднувала одна мета – навчити,  виховати людину бути Людиною, не розгубити  тернистою дорогою життя доброти,  щирості, людяності. Адже основна роль   учителя сьогодні – не лише дати певну суму знань учневі, а й навчити його вчитися, самостійно здобувати знання, застосовувати їх на практиці.

  Особлива   увага приділяється роботі з обдарованими дітьми, результатом якої є перемоги на всіх етапах учнівських предметних олімпіадах, конкурсах Малої академії наук.

  Найголовніше  те, що  всі працівники освіти успішно атестувалися. А це є неабияким стимулом для подальшої творчої праці.