×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Освітяни вітають.

21 Лютого 2012, 14:24

В обласній філармонії  відбувся фінальний етап та урочисте відзначення переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012”. У рамках конкурсу його учасники змагалися у педагогічній майстерності під час проведення уроків у черкаських школах, причому, у незнайомих класах. А опісля їх завершення проводили самоаналіз уроку. Цікаво, оригінально, творчо, у формі ділової гри, з використанням нестандартних методів, прийомів роботи вони демонстрували майстер-класи „Я роблю це так”, захищали  власну педагогічну ідею, використовуючи інтерактивні методики.

Найкращі знання і вміння продемонстрував  учитель фізичної культури Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Є. Гулі Смілянської районної ради Юрій Ткаченко.

Всіх конкурсантів нагороджено дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та цінними подарунками. Переможці також отримають премію Олександра Захаренка у розмірі п’ять тисяч гривень кожному.

Конкурс педагогічної майстерності знову підтвердив серйозність творчого випробування для найталановитіших педагогів області. Далі переможцям обласного туру належить продовжувати боротьбу в третьому етапі Всеукраїнського конкурсу.  Тож побажаємо їм творчої наснаги та нових перемог!