×

Діяльність РДА

Район сьогодні

СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – ПРЕСТИЖНО ТА АКТУАЛЬНО

29 Березня 2016, 15:03

Питання обороноздатності країни нині актуальне, як ніколи. Саме тому з початку року військовослужбовці отримуватимуть значно більшу заробітну плату: рядові, які укладуть контракти, – більше 7 тис. грн, сержантський склад – більше 8 тис. грн, а офіцери – більше 9 тис. грн.

Безымянный (1) 

Певна річ, зарплата має велике значення, але в армії й інші аспекти відіграватимуть роль. Тому змінюється широкий спектр соціальних гарантій та інших мотиваційних чинників як військово-службовців, так і членів їх сімей. А це:

- можливість вибору місця проходження військової служби та посади?

- стабільне, без затримок щомісячне грошове забезпечення?

- безкоштовне речове забезпечення?

- соціальний пакет (медобслуговування, пільги, обов'язкове державне страхування)?

- правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей?

- можливість безкоштовного на-вчання у ВВНЗ та здобуття спеціальності.

Крім того, щороку виплачуються:

- одноразова матеріальна допомога?

- грошова допомога на оздоровлення при наданні відпустки (на 30 діб).

Триває реформування Збройних сил України, покращується матеріальне забезпечення, харчування військово-службовців, є можливість отримати житло. Але статус захисника України, який мають військовослужбовці, теж має вагу.

Якщо є бажання стати частиною Збройних сил України, необхідно звертатися до Смілянського об’єднаного військового комісаріату за адресою: м.Сміла, вул. О. Невського, 34. Довідки за телефоном 4-23-33. Нині триває набір до військових частин у різних куточках України. У Черкаській області теж є значна потреба у військовослужбовцях: більше 280 посад рядового, сержантського та офіцерського складу. Контракт укладається терміном від 3 до 5 років для рядового та сержантського складу, для офіцерського –  від 5 років, при цьому вік має бути до 60 років. Стати військовослужбовцем може особа, яка виявила на це бажання та має можливість проходити військову службу за станом здоров'я.