×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Школярі отримали новенький автобус

21 Грудня 2011, 17:49

Жага до знань раніше вела людей через кілометри полів і ґрунтових доріг до школи. Зараз також не у кожному селі є навчальний заклад, але, на радість дітей та їхніх батьків, з’явилися нові можливості.

Самгородок та Макіївка – два сусідніх села Смілянського району, які об’єднує не лише близьке географічне положення, а й спільна школа. Цього навчального року Макіївський середній освітній заклад поповнився новими учнями, які перейшли сюди із закритої школи Самгородка. Батькам було обіцяно, що їхні діти зможуть комфортно добиратися до місця навчання.

19.12.2011 голова райдержадміністрації С.А.Зайцев разом із головою районної ради О.Косенко вручили  ключі від нового шкільного  автобуса директору однієї зі шкіл Смілянщини. Він був придбаний за державні кошти  спеціально для дітей Смілянщини.

Задоволені діти та батьки дякували поважним гостям, адже тепер ні в дощ, ні в мороз, ні в спеку їхні малюки не будуть пішки долати майже 6 кілометрів. Вдячний за подарунок і директор Макіївської школи Валентин Хижняк.

Після урочистих зборів, автобус було освячено церковнослужителями. Адже будь-яка справа повинна починатися із благословення, тим більше, така важлива, як робота із дітьми. Керівник району також оглянув салон транспортного засобу та посидів за його кермом. Та достойно покупку можна буде оцінити лише тоді, коли діти вчасно і швидко будуть потрапляти на уроки і додому.