×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Впроваджуємо активні методи навчання

31 Березня 2015, 10:33

     23 березня 2015 в Костянтинівській спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів відбувся експрес-тренінг з методики викладання предмета «Основи здоров’я» у початкових класах.  Районний навчально-практичний семінар провели учителі початкових класів: Теклинської ЗОШ І-ІІ ст. Голубець Віталіна Миколаївна, Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Приймак Юлія Віталіївна. Тренери мали на меті ознайомити учителів, що викладають предмет «Основи здоров’я» у 1 та 3 класах, із особливостями тренінгу як активного методу навчання, з теоретичними і практичними аспектами тренінгової роботи.

P1 

     Учителі ознайомилися із структурою тренінгу, його базовими складовими, тренінговою технікою, цікавими руханками, практичними вправами, які можна використовувати на уроках-тренінгах з «Основ здоров’я».

P2 

     Усі присутні були активними учасниками заходу: брали участь у музичних руханках, створювали і захищали  міні-проекти та композиції  про користь здорового харчування та ін. Віталіна Миколаївна та Юлія Віталіївна вміло поєднали традиційні та активні форми роботи, теорію з практикою і це дало змогу швидко та ефективно реалізувати завдання тренінгового навчання.

P3 

     Початківці  переконалися, що тренінг – цікава форма роботи, в ході якої у дітей активно розвивається мовленнєвий запас, вони краще засвоять навчальний матеріал та під час виконання практичних вправ, здобудуть корисні навички для зміцнення здоров’я та безпеки життєдіяльності. А також вихованці ростимуть упевненими у собі, розвиватимуть лідерські якості.

     Тренінг закінчився музичною хвилинкою релаксації, яка налаштувала присутніх на позитив, гарний настрій, оптимістичний погляд на життя та закликав учителів до творчого підходу у роботі по збереженню життя і здоров’я дітей та особистого  психологічного і фізичного здоров’я.

    На кінець роботи учасникам  навчально-практичного семінару тренери надали методичні рекомендації та інформацію на електронних носіях для їх подальшого практичного використання.

     Для отримання сертифікату, що дає право викладати у початкових класах курс «Основи здоров'я» кожен учасник тренінгу має розробити та подати у районний методичний кабінет один план-конспект уроку у тренінговій формі.

Методист  Плясунова Н.Г.