×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Учні Тернівської школи взяли участь у навчальних стрільбах

23 Березня 2015, 15:25

     Завдяки міцним зв’язкам та постійній співпраці з місцевими військовими  частинами та  навчальним центром молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України смт. Оршанець старшокласники Тернівської загальноосвітньої школи відвідали полігон навчального центру та взяли участь у навчальних стрільбах зі стрілецької зброї. 

     Джури шкільного рою «Терен»  Січкарь Юрій та Івченко Микола вже не вперше вправлялися у стрільбах зі стрілецької зброї. Для Борисенко Тетяни, Ковальчука Василя, Пивоварова Івана, Ветошка Івана, Бевза Владислава, Романенко Софії, Шинкаренко Софії, Жильцова Назара, Хіміч Діани захід став першим випробуванням такого рівня.  «Бойового» духу і атмосфери реальності подій додали звуки стрільб  з використанням більш важчого озброєння,  що проходили в іншому місці полігону.   Юнаки та дівчата вдало виконали вправи. Постріли вразили навчальні мішені.

     Дещо стомлені, але дуже вдячні шефам-військовим, школярі повернулися додому з надією й надалі продовжувати опановувати військову справу.  

1 

2 

3 

4