×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Відбувся навчально-практичний семінар з образотворчого мистецтва

23 Березня 2015, 11:03

     19.03.2015 року на базі Мельниківської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся навчально-практичний семінар з образотворчого мистецтва на тему: «Особливості впровадження нової програми з образотворчого мистецтва в контексті освітньої галузі «Мистецтво».

     Мета зустрічі полягала в актуалізації питань щодо виявлення оптимальних засобів, методів, форм роботи з використанням ІКТ для організації активної та творчої діяльності учнів на уроках образотворчого мистецтва.

     Спочатку учасники семінару відвідали майстер-клас: «Інноваційна освітня діяльність - вимога часу», який провела Ратушна Оксана Василівна, учитель образотворчого мистецтва. Педагоги спостерігали урок у 6 класі на тему: «Тарас Григорович Шевченко - художник. Виконання ескізу до вірша «Тече вода з-під явора»».

     На семінарі відбувся перегляд відео презентацій педагогічних ідей  учасників обласного етапу конкурсу «Учитель року - 2015»(номінація «Образотворче мистецтво). Свій досвід роботи представила переможець районного етапу конкурсу, вчитель образотворчого мистецтва Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліста вищої категорії, «старший учитель» Синиця О.В..

     Методист Плясунова Н.Г. надала рекомендації щодо особливостей впровадження  програми з образотворчого мистецтва в контексті освітньої галузі «Мистецтво».Також було визначено оптимальні засоби, методи, форми роботи з використанням ІКТ, інноваційні технології для організації активної та творчої діяльності учнів на уроках образотворчого мистецтва.

     Під час «Відкритого мікрофону» учителі образотворчого мистецтва висловили думки щодо вибору посібників та підручників для викладання образотворчого мистецтва у 4, 7 класах.

IMG 1  

IMG 2 

IMG 3 

IMG 4 

IMG 5