×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Смілянщина передала Прапор Доброчинності Жашківщині

19 Березня 2015, 15:49

     Нещодавно делегація представників освіти Смілянського району у складі учнів Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учителя цієї школи,  керівника шкільного волонтерського загону Тараненка І.М., директора районного Центру дитячої та юнацької творчості Богатирьової Т.П. передала Прапор Доброчинності у Хижнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Жашківського району.

     Гостей з Смілянщини короваєм, який спекла мама воїна, що зник безвісти в АТО,  зустрічали у селі Хижні учнівський та педагогічний колективи школи, батьківська громада села, начальник відділу освіти Жашківської райдержадміністрації.

      Прапор доброчинності мандрує Черкащиною зі школи до школи і є символом добрих справ, волонтерства, патріотизму.

      Тернівчани отримали цей прапор за добру справу «Різдвяні вітання бійців у зоні АТО» , яку організували та провели спільно громада села, учителі та батьки Тернівської школи. У свою чергу жителі села Хижня разом з учнями та педагогами школи зібрали для лікування у Німеччині  свого односельця учасника АТО 8 тисяч гривень.

      Учні-волонтери нашого району представили до уваги жашківчан звіт-презентацію про свою волонтерську діяльність та патріотичне виховання. Зворушив усіх присутніх вірш «Непереможний», який прочитала учениця Тернівської загальноосвітньої школи. Автором цього вірша є волонтер, який брав участь разом з учителями школи у вітанні бійців у зоні АТО, поет з Черкащини А.Слободяник.

       У зустрічі взяли участь і два бійці АТО, бувші учні Хижнянської школи, що перебувають у короткотривалій відпустці.  Бійці щиро подякували волонтерам з Черкащини а в їх обличчі і всієї України за моральну та матеріальну підтримку.

Методист райметодкабінету В. Вдовіченко