×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Формування особистості вчителя - основа розвитку освіти

16 Березня 2015, 08:48

    З метою активізації творчого потенціалу молодого спеціаліста та забезпечення зростання професійної педагогічної майстерності у 2014-2015 н. р. на базі методичного кабінету відділу освіти Смілянської РДА було організовано роботу Школи адаптації молодого педагога.

    Слухачами Школи стали 10 молодих спеціалістів району – учителів початкових класів та вихователів ГПД, які мають стаж роботи до 3 років чи мали тривалу перерву у викладанні.

    Мета зустрічей молодих учителів полягає у вдосконаленні освітньої, наукової та професійної підготовки педагогів, забезпеченні практичного оволодіння вміннями й навичками навчання, виховання, в розвитку професійних компетентностей молодого спеціаліста. Очолила ШМП Сивак С.В., учитель початкових класів, учитель-методист Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Світлана Вікторівна спланувала роботу та провела  кілька навчально-практичних засідань.

     Змістовним та насиченим інформацією був перший семінар з питання: «Організація навчально-виховного процесу. Вимоги до сучасного уроку  (тематичне, поурочне планування; ознаки уроку, вимоги до уроку, типи, структура, дозування часу на уроці)». Навчальними були також майстер-класи для молодих учителів початкових класів, які провели досвідчені колеги з Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Святченко О.М., Заболотня Т.М., зосередивши увагу на проблемі: «Як зробити урок ефектним та ефективним?». Корисною також була  зустріч слухачів Школи 12.03.2015 року, яку провела Сивак С.В. разом із практичним психологом Галущенком І.М. На останньому засіданні глибоко було праналізовано питання: «Психологічні аспекти сучасного уроку».

    Школа  адаптації молодого педагога продовжить роботу  у 2015-2016 н.р.

 

Методист Плясунова Н.Г.