×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Шевченківські дні

13 Березня 2015, 10:53

   Хто він, Шевченко? Поет-революціонер у смушевій шапці та кожусі? Чи справжній тогочасний європеєць, елегантний чоловік, улюбленець жінок, душа товариств, геніальний митець, що оспівав Україну словом та пензлем? Над цим міркували учні Теклинської школи під час проведення заходів, присвячених Шевченківським дням.

   Цьогорічні літературні читання творів Тараса Шевченка у Теклинській школі проводились у кілька етапів. Учні переглянули відеофільм, у якому Богдан Ступка розкриває власне бачення Шевченка-європейця, прослухали поезію Шевченка, прочитану геніальним актором. А далі, одухотворені Богданом Ступкою, читали Шевченка по-своєму… Переможці літературних читань мали за честь на очах усієї шкільної громади декламували поезію геніального Кобзаря біля пам’ятника Тарасу Шевченку, вмонтованого на території школи.

   Віщі слова Шевченка, які крізь віки є актуальними, повинні лунати нині як ніколи голосно! Як стверджує народний артист України, герой України Богдан Ступка, Шевченка не потрібно вішати на стіну, його треба читати…

IMG_5259 

IMG_5144 

IMG_5233 

IMG_5200 

IMG_5242 

IMG_5248