×

Діяльність РДА

Район сьогодні

№ 202 від 04.08.2014 "Про огляд готовності закладів освіти району до нового 2014-2015 навчального року"

17 Вересня 2014, 16:16

04.08.2014

 

№ 202

 

Про  огляд  готовності  закладів   освіти

району   до   нового    2014-2015  навчального

року

 

 

Відповідно  до пунктів 1, 3 ст.22; ч.1 ст.41 Закону  України   «Про місцеві    державні  адміністрації», на виконання   наказу   Департаменту   освіти  і  науки   облдержадміністрації   від  22.04.2014 №107 «Про   підготовку матеріально-технічної бази   навчальних закладів  до   роботи   у  новому  навчальному  році    та  в осінньо-зимовий  період  2014-2015 років»,  наказу  відділу  освіти  райдержадміністрації від   24.04.2014 № 98 «Про  підготовку    матеріально-технічної  бази   навчальних закладів   до  роботи  у  новому    навчальному  році    та   в  осінньо-зимовий  період   2014-2015 років»,  з метою  забезпечення    якісної підготовки  закладів  освіти   району  до  нового  2014-2015  навчального   року:

  1. Провести   12-15 серпня  2014 року   огляд  готовності   шкіл   і  дошкільних  навчальних закладів   району   до  нового   2014-2015 навчального  року   згідно  з графіком (додається).
  2. Затвердити   склад  комісії  з  огляду   готовності  шкіл, дошкільних  закладів  району   до   2014-2015 навчального року  (додається).
  3. Про  підсумки   огляду  комісії  інформувати    райдержадміністрацію   до    27 серпня   2014 року.
  4. Контроль  за  виконанням    розпорядження   покласти  на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків та відділ  освіти   райдержадміністрації.

 

 

Голова  державної адміністрації                                                     С.П.Тимофієв

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до  розпорядження  районної

державної адміністрації

04.08.2014 № 202

 

 

ГРАФІК

проведення    огляду   стану   готовності шкіл  та  дошкільних  закладів   району   до   2014-2015 навчального року

 

12.08.2014

8.20 - 8.50     -  Ротмістрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8.55 - 9.25     -  Ротмістрівський ДНЗ

9.40 - 10.20   -  Мельниківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Мельниківський ДНЗ

10.30 - 11.00  -  Носачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11.10 - 11.40  -  Носачівський ДНЗ

11.40 - 12.10  -  Куцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

12.15 - 12.40  -  Куцівський ДНЗ

13.00 - 13.40  -  Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Макіївський ДНЗ

14.00 -14.40   -  Ташлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Ташлицький ДНЗ

15.00 - 15.30  -  Пастирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Пастирський ДНЗ

16.00 - 16.30  -  Сердюківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Сердюківський ДНЗ

13.08.2014

8.20 - 8.40      -  Будківський ДНЗ

8.50 - 9.30      -  Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

 

9.40 - 10.30    -  Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2

Балаклеївський ДНЗ

10.40 -  11.10 -  Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

ім.Є.Гуглі

11.30 -  12.10 -  Малостаросільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

12.15 - 12.40  -  Малостаросільський ДНЗ

13.00 - 13.30  -  Теклинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

 

 

13.30 - 13.50  -  Теклинський ДНЗ

14.20 - 15.00  -  Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3

Балаклеївський ДНЗ

 

 

14.08.2014

8.30 - 9.00     -   Сунківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9.00 - 9.30     -   Сунківський ДНЗ

10.00 - 10.40 -   Плескачівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Плескачівський ДНЗ

11.10 - 12.00  -  Голов’ятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Голов’ятинський ДНЗ

12.20 - 12.40  -  Залевківський НВК

13.30 - 14.20  -  Великояблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Великояблунівський ДНЗ

14.40 - 15.10   -  Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

15.20 - 15.50   -  Березняківський ДНЗ

15.08.2014

8.30 -  9.00      -  Холоднянський ДНЗ

9.10 -  10.00    -  Малосмілянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Малосмілянський ДНЗ

10.20 - 11.10   -  Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тернівський ДНЗ

11.20 - 11.50  -   Попівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Попівський ДНЗ

12.10 - 12.40  -   Санжариська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

12.50 - 13.10  -   Санжариський ДНЗ

13.40 - 14.30  -   Ковалиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Ковалиський ДНЗ

 

 

Керівник апарату

державної адміністрації                                                         О.А.Власов

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження  районної

державної адміністрації

04.08.2014 № 202

 

 

СКЛАД

комісії з  огляду  стану  готовності    шкіл,  дошкільних закладів  району   до   2013-2014 навчального  року

Тимофієв   Сергій     Петрович

-

голова          райдержадміністрації , голова  комісії

Половинка   Микола  Михайлович

-

заступник  голови   районної ради, заступник  голови  комісії (за  згодою)

Мельник    Василь  Миколайович

-

начальник  відділу  освіти  райдержадміністрації, заступник  голови  комісії

Члени  комісії:

 

 

Бульченко Тетяна  Михайлівна

-

головний  спеціаліст  відділу  освіти   райдержадміністрації

Вавер  Людмила Валентинівна

-

інженер-будівельник   відділу  освіти   райдержадміністрації

Вдовіченко   Валентина  Андріївна

-

методист    районного  методичного  кабінету

Долматов  Михайло  Володимирович

-

інженер –енергетик  відділу  освіти   райдержадміністрації

Желтякова Марина   Миколаївна

-

методист    районного  методичного  кабінету

Журавель  Зоя  Іванівна

 

Заєць  Юрій          Володимирович

-

методист    районного  методичного  кабінету

 

начальник    Смілянського    РВ  УДСНС у Черкаській області     (за  згодою)

Каденський   Станіслав

Олексійович

-

теплотехнік  відділу  освіти райдержадміністрації

Коломійчук  Віталій  Сергійович

-

начальник  служби  охорони праці   відділу  освіти   райдержадміністрації

Коломієць  Роман  Сергійович

-

методист    районного  методичного  кабінету

Крижанівський  Віктор

Вікторович

-

начальник   Смілянського   міськрайонного   управління   Держсанепідемслужби  у Черкаській області

Медведенко  Наталія   Павлівна

-

методист    районного  методичного  кабінету

Плясунова  Ніна  Григорівна

-

голова   Смілянської   організації  профспілки    працівників  освіти    і  науки  України  (за  згодою)

Северинова  Алла  Миколаївна

-

методист    районного  методичного  кабінету

 

Керівник апарату

державної адміністрації                                                         О.А.Власов