×

Діяльність РДА

Район сьогодні

№ 138 від 16.05.2014 "Про підготовку закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо - зимовий період 2014-2015 року"

17 Вересня 2014, 15:49

16.05.2014

 

№ 138

 

 

Про підготовку закладів соціальної сфери  та об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо - зимовий період 2014-2015 року

 

Керуючись п.2 ст. 20, п. 9 частини першої ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», з метою забезпечення своєчасної підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства району до сталого функціонування в осіннньо-зимовий період 2014 -2015 року:

 

1. Утворити районну оперативну групу з координації робіт щодо своєчасної підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року (далі – районна оперативна група) та затвердити її склад (додається).

2. Затвердити основні заходи щодо підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства  до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року (додається).

3. Запропонувати керівникам задіяних служб району, виконкомам сільських рад:

1) Уточнити комплекс заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року, в тому числі об’єктів, що знаходяться у комунальній власності сіл та об’єктів інших форм власності, з урахуванням проведених обстежень об’єктів та недоліків минулого опалювального сезону, з визначенням джерел фінансування, термінів проведених робіт, виконавців та забезпечити їх реалізацію до 01 жовтня 2014 року.

2) Провести в місячний термін наради з керівниками установ, організацій та підприємств усіх форм власності з питань, пов’язаних з підготовкою до зими об’єктів життєзабезпечення.

3) Забезпечити у повному обсязі розрахунки місцевих бюджетів по видатках з оплати енергоносіїв і комунальних послуг, спожитих бюджетними установами, недопускаючи заборгованості, посилити контроль за економним витрачанням бюджетних коштів.

4)  Запровадити системний контроль за станом виконання робіт щодо підготовки об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства та населених пунктів до роботи в осінньо-зимовий період.

5) Про хід виконання заходів інформувати відділ розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації до 1 та 15 числа щомісячно, починаючи з травня  по 15 жовтня 2014 року, за формою звіту "Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в зимових умовах".

4. Звернути увагу сільських голів, керівників установ та організацій, незалежно від форм власності, на персональну відповідальність за підготовку об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства та населених пунктів до роботи в осінньо-зимовий період, несвоєчасні розрахунки за спожиті енергоносії, а також керівників бюджетних установ та організацій за споживання енергоносіїв понад виділені ліміти.

5. Відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  надавати керівникам установ, організацій та виконкомам сільських рад необхідну допомогу з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків та  відділ розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

 

Голова державної

адміністрації                                                                      С.П. Тимофієв