×

Діяльність РДА

Район сьогодні

№165 від 11.06.2014 "Про підготовку та проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади"

12 Червня 2014, 16:05

Про підготовку та проведення

обговорення змін

до Конституції України

щодо децентралізації владиВідповідно до ст. 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.04.2014 № 451-р „Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади“, Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 № 333-р, пункту 12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики“, на виконання розпорядження облдержадміністрації від 03.06.2014 №137 «Про підготовку та проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади»:


1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади (далі – організаційний комітет) та затвердити його склад згідно з додатком.

2. Встановити, що основним завданням організаційного комітету                    є проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Організаційний комітет у своїй діяльності з процедурних питань керується Примірним положенням про консультативно-дорадчий, координаційний та інший допоміжний орган районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням районної державної адміністрації від 20.11.2009 № 367 «Про допоміжні органи райдержадміністрації» та припиняє свою діяльність із зняттям цього розпорядження з контролю.

3. Визначити заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних та політико-правових питань відповідальним за підготовку та проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, здійснення комунікацій із засобами масової інформації та громадськістю з означеного питання.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських рад утворити відповідні організаційні комітети, розробити та затвердити графіки проведення заходів з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

5. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації оприлюднити на офіційному сайті районної державної адміністрації проект Закону України „Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації державної влади)“ та сприяти висвітленню в засобах масової інформації обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою
та покладаю на відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

  

Голова державної адміністрації                                          С.П.Тимофієв

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження районної державної адміністрації


 

СКЛАД

організаційного комітету з підготовки та проведення обговорення змін

до Конституції України щодо децентралізації влади?

заступник голови районної державної адміністрації з гуманітарних та політико-правових питань, голова організаційного комітету


ПОЛОВИНКА

Микола Михайлович


?

заступник голови районної ради, заступник голови організаційного  комітету (за згодою)


ЗАДОРОЖНЯ

Лариса Іванівна


заступник керівника апарату-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету


АРТЕМЕНКО

Віта Сергіївна

?

начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, секретар організаційного комітету


Члени організаційного комітету:


ГОРОБЕЦЬ

Світлана Василівна

завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації


ДУБІНСЬКИЙ

Максим Володимирович

?

головний режисер ТРК «Сміла ТВ» (за згодою)ЗИРЯНОВА

Зоя Григорівна

?

головний лікар Смілянської центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської


ІВОНЕНКО

Олена Михайлівна

?

директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіКОВАЛЬСЬКА

Олена Миколаївна


голова ради сільських голів району (за згодою)


КОРНІЄНКО

Олександр Миколайович

?

начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації


КУЗЬМЕНКО

Тетяна В’ячеславівна

начальник міськрайонного управління юстиції в Черкаській областіМЕЛЬНИК

Василь Миколайович

?

начальник відділу освіти райдержадміністраціїНЕЧИПОРЕНКО

Алла Михайлівна

?

начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

РАК

Любов Іванівна


начальник фінансового управління райдержадміністрації

СОЛОДУХІНА

Вікторія Вікторівна

начальник відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації

Заступник керівника апарату -

начальник відділу організаційно-кадрової

роботи апарату державної адміністрації                           Л.І.Задорожня