×

Діяльність РДА

Район сьогодні

№162 від 10.06.2014 "Про організацію та проведення Всеукраїнського автомобільного Дрег-рейсингу "

11 Червня 2014, 10:43

10.06.2014 №162

Про організацію та проведення
Всеукраїнського автомобільного
Дрег-рейсингу
 
 
Відповідно до ст.2, п.1 ст. 22, п.1 ст.25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», Національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту, затвердженої Указом Президента України від 28.09.2004 №1148/2004, звернення ПП «Аурум 79» та з метою популяризації автомобільного спорту, підвищення рівня майстерності й культури поведінки водіїв:
 
1. Провести 15 червня 2014 року  на території колишнього аеродрому, в адміністративних межах Ротмістрівської сільської ради, змагання з Всеукраїнського автомобільного Дрег-рейсингу (далі - змагання) на серійних автомобілях.
 
2. Сектору  у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації здійснювати всіляке сприяння та допомогу в проведенні змагань.
 
3. Відповідальність за проведення змагань покласти на організаторів -   ПП «Аурум 79».
 
4. В.о. начальника ВДАІ з обслуговування адміністративних територій м. Сміла та Смілянського району Матвєєву О.Д. забезпечити дотримання безпеки  дорожнього руху по маршруту під’їзду до місця змагань та  під час проведення заходу.
 
5. Начальнику Смілянського міського відділу (з обслуговування м. Сміли та Смілянського району ) УМВС в Черкаській області Зубенку В.М. для контролю громадського правопорядку забезпечити чергування співробітників міськвідділу на змаганнях.
 
6. Начальнику Смілянського РВ Управління ДСНС України в Черкаській області Зайцю Ю.В. забезпечити дотримання протипожежних вимог під час проведення змагань.
 
7. Головному лікарю комунального закладу «Смілянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Максимюку М.М. забезпечити чергування карети швидкої допомоги  під час проведення змагань.
 
8. Начальнику відділу культури і туризму районної державної адміністрації  Нечипоренко А.М. підготувати сценарій та забезпечити виступ районних художніх колективів.
 
9. Начальнику відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Артеменко В.С. забезпечити:
1) висвітлення проведення змагань у засобах масової інформації та на сайті райдержадміністрації;
2) оприлюднення розпорядження в порядку, установленому Законом України «Про доступ до публічної інформації».
 
10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків та сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Голова
державної адміністрації                                           С.П. Тимофієв