×

Діяльність РДА

Район сьогодні

№ 143 від 23.05.2014 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця»

28 Травня 2014, 15:31


23.05.2014


№ 143«Про оголошення конкурсу на  заміщення

вакантної  посади державного службовця»


     Відповідно до статті 6, частини першої статті 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», статті 15 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів  України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державного адміністратора сектору адміністративно-дозвільних процедур апарату районної державної адміністрації.

2. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації:

1)  Забезпечити опублікування оголошення про проведення конкурсу в районній газеті  «Смілянські обрії».

2) Забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної  посади протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

3) Довести зміст розпорядження районної державної адміністрації до відома працівників районної державної адміністрації.

3. Відділу регіональної та інформаційної політики забезпечити оприлюднення розпорядження в порядку, установленому Законом України «Про доступ до публічної інформації».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації та відділ організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації.Голова державної адміністрації                                                С.П. Тимофієв