×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Подарунки дітям від Святого Миколая

17 Грудня 2020, 10:11

За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Цього дня з особливим нетерпінням чекають і дорослі, і діти, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, родинним теплом. 

Це свято є дуже важливе для дітей, і по-особливому прекрасне, наповнене дивом і добром. В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Зазвичай в усі часи діти пишуть Миколаєві листа, у якому замовляють подарунки і сподіваються, що він здійснить їх мрії. І як радіють,  коли отримують ці подарунки, прокинувшись вранці.

День Святого Миколая в Смілянському  районі пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. 17грудня 2020 року з ініціативи директора терцентру Галини Кравченко фахівці відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді спільно із старостами сіл відвідали сім’ї з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах та вручили 18 подарунків для дітей  із сіл Ковалиха, Макіївка, Будки, Носачів, Сердюківка, Санжариха. Така увага та турбота забезпечила  настрій та масу позитивних емоцій дітлахам.