×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Волонтерство – це стан душі

04 Грудня 2020, 12:47

У всьому світі 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Волонтерство, як явище, уже давно міцно ввійшло у суспільне життя, адже проявляється воно у багатьох сферах, зокрема і в соціальній.

Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу. Вони допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров'я людей, їхній комфорт і безпеку. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.

Територіальний центр також тісно співпрацює із цілою низкою підприємців, організацій, установ, закладів, які, виступаючи у ролі волонтерів, надають неоціненну допомогу ветеранам, особам з інвалідністю, сім’ям, що потрапили в СЖО чи дітям.

У районі діє 93 волонтери. Вони надають жителям району, які потребують сторонньої підтримки, цілий спектр послуг, серед яких допомога по господарству, медичні послуги, догляд на дому, прокат реабілітаційного обладнання, бібліотечні послуги тощо. 

Добрими друзями, постійними благодійниками і меценатами з часу створення територіального центру є Шоха Ю.В. – керівник німецько-українського благодійного фонду «Тавіфа», Таран Є.В. - директор ВКФ «Меркурій», Нижніков В.М. – директор Малобузуківського кар’єру, Половинка М.М. – директор СТОВ «Надія», Сліпенко В.М. – директор СТОВ «Перемога», Бялківський В.Д. – директор СТОВ «Сердюківське», Сергієнко В.М. – директор магазину «Скарбничка», Тараненко О.Я. - ТМ «Медуниця», Овчіннікова Л.В. - салон «Сніжана», ПП Коваленко Л.П..

За останні роки значно розширено рамки співпраці з благодійними фондами, релігійними організаціями, приватними підприємцями. Це Християнська місія «Милосердя і здоров’я», магазин «Рушничок», ТОВ «Фармаплант», Чорнобривець С.В. с.Залевки, Тітков М.В. м.Сміла, фермери Чорнобривець В.М. с.Ташлик, ТОВ «Вектор» - Пісковий О.А., ПП «Будки Хліб» - Варениця В.М., ТОВ ТВП «Біосервіс» - Лісковський М.Д., магазин «М’ясокрай» - Натальченко Р.А., магазин «Салют» - Стригун С.Д., Комітет допомоги бідним і обездоленим м.Черкаси.

Завдяки волонтерам-ветеранам, пенсіонерам Самурі Л.І., Дьогрик О.М., Поляковій К.П., Павловській Л.В., Чернявській В.Г., Крамар Л.А., Кривошеї Т.І. в районі успішно діють клуби та любительські об’єднання ветеранів, Університети ІІІ віку.

Їм усім хочеться висловити щиру подяку за безвідмовність, за добре серце і щедрі вчинки. Ви є взірцем людяності й доброчинства. У поспіху на допомогу іншим не шкодуєте власних сил, часу, здоров’я. Милосердя – чи ненайблагодніша із людських чеснот. Вона проросла у ваших серцях і ви повсякчас пробуджуєте її в інших.

Як безмежним є милосердя, так нехай безмежними будуть доброта, щастя, любов і достаток у ваших сім’ях та домівках. Нехай Господь сторицею воздасть за ваше добро. Злагоди, благополуччя і миру всім.

Доземний уклін вам, дорогі волонтери, за небайдужість й добросердечність. Зі святом!

 

З повагою – директор територіального центру 

Смілянського району, Заслужений працівник 

соціальної сфери України                                                                         Галина Кравченко