×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Добра багато не буває

03 Грудня 2020, 12:41

3 грудня щороку відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. А особливо, якщо це діти. 

Кожного року фахівці відділення організації надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді готують сюрпризи для таких діток, прагнуть відвідати їх, вручити подарунки, поспілкуватись. Проте цього року, на жаль, всі плани скоректовані в зв’язку з карантинними заходами. Однак, незважаючи на це, з ініціативи директора терцентру Галини Кравченко фахівці відділення організували подарунки для дітей з особливими можливостями  сіл Ковалиха, Куцівка, Ротмістрівка, Макіївка , Мельниківка, Самгородок, Ташлик. Їх вручать депутати та сільські старости  кожній дитині,  відвідавши їх вдома . 

Голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба підтримав цю добру справу і висловив слово подяки працівникам терцентру за увагу і чуйне ставлення до дітей та їх потреб. Кожен в житті, і дорослий, і дитина, прагне добра, світла, надії. І ми впевнені, що ці невеличкі презенти  посіють в душі таких діток  віру в добро і збагатять їх життя радістю і теплом.