×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Збережи пам'ять - збережи правду

30 Листопада 2020, 14:03

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам'яті жертв голодомору, який був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років визнано геноцидом. 

І це дійсно геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українів як націю. Нашим спільним обов'язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також розповісти про причини та наслідки Голодомору. 

Цьогорічні вшанування відбуваються в особливих умовах. Людським життям загрожує пандемія коронавірусної хвороби, запроваджені карантинні заходи вносять обмеження у проведення масових меморіальних заходів. Але ця обставина не може перешкодити гідному вшануванню пам'яті жертв Голодомору. Тож соціальний працівник Людмила Крамар разом з учасниками клубів ветеранів долучилася до акції вшанування пам'яті жертв голодомору, яка пройшла в с.Макіївка біля пам'ятного знаку.

А ветерани, котрі залишилися вдома, дотримуючись правил карантину, вшанували пам'ять жертв, запаливши свічечки у вікнах своїх домівок. Адже наше завдання зберегти і передати  пам'ять, правду наступним поколінням.