×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Незвичайний майстер-клас

26 Листопада 2020, 13:22

У філіалі відділення денного перебування с.Ротмістрівка продовжується активна робота. Щоправда формат зустрічей з огляду на ситуацію в країні дещо змінився. Ветерани і надалі продовжують зустрічатися, але їхні заняття проходять малими групами та на свіжому повітрі. І поки погода сприяє таким зустрічам, соціальний працівник Тамара Кривошея вигадує для поважних студентів найрізноманітніші заняття. 

Цього разу ветерани опановували мистецтво створення горщиків для квітів. Цей вид заняття лише нещодавно з’явивсь на просторах інтернету, і Тамара Іванівна одразу взяла його на озброєння. Спочатку спробувала сама, а потім, опанувавши всі тонкощі створення таких виробів, взялася навчати цьому ветеранів. Використовуючи підручні матеріали (стару непотрібну тканину, різноманітне домашнє начиння для надання форми та цементний розчин), ветерани виготовляли горщики, в які навесні можна буде висадити квіти та прикрасити своє подвір’я та громадські місця села.

Натхненно викладаючи тканину та надаючи форму майбутнім виробам, ветерани отримали справжнє задоволення. А повністю опанувавши процес, почали вже і самі ділитися власними ідеями по вдосконаленню форми та оздоблення горщиків. Тож навесні на подвір’ї кожного учасника майстер-класу та біля громадських закладів розквітнуть квіти у власноруч вироблених горщиках, які будуть радувати око та надихати на нові витвори.