×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Продовжуємо допомагати нашим підопічним

18 Листопада 2020, 10:30

Є в житті цінності вічні і незнищенні. Це любов, милосердя, добро, щедрість, порядність, людяність. І їх носіями є люди, які присвятили себе іншим, які завжди готові прийти на допомогу, підтримати, потурбуватися і просто бути поряд, якщо хтось потребує уваги.

Це кредо діяльності всіх соціальних служб, а особливо територіального центру соціального обслуговування. І хоча в умовах децентралізації в об’єднаних територіальних громадах створені і створюються свої центри надання соціальних послуг, працівники терцентру в ці вже майже зимові дні не залишають людей наодинці.

Так, за 2020 рік вже більше 500 сімей з дітьми та самотніх стареньких отримали одяг, взуття, продукти харчування із відділення організації надання натуральної та грошової адресної допомоги. Завідуюча відділенням Надія Мифодюк разом із колегами поформувала на кожне село, ОТГ, що обслуговується терцентром, цілі мішки одягу, взуття, засобів гігієни, подарунки ювілярам. І все це надбано завдяки благодійникам, спонсорам, підприємцям, фермерам та благодійним фондам, з якими співпрацює терцентр.

Оскільки терцентр району діє лише до 01 січня 2021 року в зв’язку із ліквідацією, то намагаємося по максимуму забезпечити всіх, хто є на обліку і знаходиться в скрутних життєвих обставинах. Через сільських голів, старост, соціальних робітників з дотриманням вимог карантину доставляється гуманітарка до адресатів. Вже отримали її малозабезпечені сіл Голов’ятине, Носачів, Самгородок, Ташлик, Куцівка, Будо-Макіївка, Шевченко.

Дуже хочемо, щоб наші кращі традиції, надбання і, головне, своєчасну допомогу тим громадянам, які потребують підтримки, продовжили в новостворених центрах надання соціальних послуг ОТГ.