×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Слухачі Університету ІІІ віку переконані: квіти не тільки радують, а й продовжують життя

11 Листопада 2020, 10:46

Через події у світі, які пов’язані з пандемією коронавірусу, всі мають пристосовуватися до нових реалій. Не стала виключенням і діяльність Університету ІІІ віку «Барви осені» с.Ротмістрівка. Декан факультету Тамара Кривошея знаходить можливість проведення занять на свіжому повітрі, змінює форми та методи навчання, не відходячи від затвердженої програми курсу.

Так і цього тижня в рамках модуля «Поняття прекрасного в житті людини» ветерани збагачувалися духовно та отримували позитивні емоції, перебуваючи серед різнобарв’я осінніх хризантем, адже цього разу своє заняття вони проводили на подвір’ї місцевого підприємця Наталії Кохась, яка займається розведенням квітів. Вона ділилася з ветеранами секретами догляду за осінніми квітами, надавала практичні поради.

Ветерани дізналися про різноманіття видів, кольорів та форм цих квітів, а також на практиці побачили процес формування куща для надання йому бажаної форми. Виявляється, у квітникарстві є багато нюансів, про які сивочолі студенти навіть не здогадувалися. Тож це заняття виявилося не лише цікавим, а й естетично наповненим та пізнавальним.