×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Ветерани облагороджують святі місця

06 Листопада 2020, 14:30

Правду кажуть в народі, що для успіху будь-якої справи головне – бажання. Через пандемію коронавірусу було обмежено зустрічі ветеранів, але вони знайшли можливість не тільки зустрічатись та проводити час разом, а й займатися суспільно корисними справами. 

Так, 5 листопада, напередодні Дмитрівської поминальної суботи за ініціативи соціального працівника Тамари Кривошеї було проведено облагородження території ритуального майданчика на сільському кладовищі.

З сапами, лопатами та граблями ветерани стали до роботи. Спочатку вони взялися розчищати територію від бур’янів та сміття, а потім біля огорожі спланували клумбу: висадили багаторічні квіти, частину з яких ветерани принесли з дому, а частину надала місцева жителька Наталія Кохась. Дивлячись на завзяття ветеранів, місцеві жителі також долучилися до благородної справи. Зокрема місцевий підприємець Сергій Кохась надав 4 дерева сакури, а Володимир Бутрик не лише допоміг покосити територію, а й вивозив сміття власним трактором.

Тож вже через кілька годин на місці, порослому бур’янами, з’явилася клумба з хостами, сальвіями та сакурами, а майданчик, що давно поріс травою, було повністю розчищено.