×

Діяльність РДА

Район сьогодні

У Ротмістрівці відкрито університет ІІІ віку «Барви осені»

14 Вересня 2020, 15:53

Аби осінь життя якомога довше тішила людей теплом, яскравими барвами, радувала мудрістю прожитих років і додавала снаги для творення добрих та корисних справ колектив територіального центру активно впроваджує для ветеранів соціальну послугу – Університет ІІІ віку.

11 вересня в с.Ротмістрівка відбулося свято, якого вже давно чекали активні та завзяті ветерани села – свято першого дзвоника, бо для них гостинно відкрив свої двері Університет ІІІ віку «Барви осені».

Відкриття Університету в Ротмістрівці – довгоочікувана подія. Адже про діяльність таких закладів ветерани вже давно чули від ташличан та балаклеївців, де такі Університети діють вже більше п’яти років. Тож найактивніші  ветерани Ротмістрівки згуртувалися та виявили бажання навчатися. А допомогли їм в цьому директор та фахівці територіального центру. Вивчивши потреби та пропозиції майбутніх слухачів склали програму факультету «Краса, здоров’я, довголіття»

І ось – свято першого дзвоника. На затишному подвір’ї місцевої лікарні зібралися ветерани, гості, запрошені. Звучить Гімн України у виконанні народного ансамблю «Джерела» Ротмістрівського будинку культури. Відкриває святкову лінійку Сергій Мошенський – голова ради ветеранів села. Вітає студентів директор територіального центру Галина Кравченко, яка дякує ветеранам за активність, за прагнення бути в строю з динамічним світом, пізнавати все нове і вчитись, незважаючи на роки. Вона розповіла, що у навчальному році  слухачі будуть вчитися берегти здоров’я, вести здоровий спосіб життя, формувати позитивне ставлення до всього, що оточує, і плекати своє довголіття.

Людмила Король, завідуюча відділенням денного перебування терцентру зачитує наказ про зарахування слухачами І курсу Університету «Барви осені» 27 ветеранів.

Щиро вітають першокурсників голова ОТГ Володимир Ховайба, заступник голови Смілянської райдержадміністрації Іван Пономаренко, заступник виконавчого директора ТОВ «Агро-Рось» Віктор Золотоверхий та директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда, голова ради ветеранів району Сергій Латенко. Приємним сюрпризом був подарунок – ноутбук, який вручив декану Університету Тамарі Кривошеї Віктор Золотоверхий.

Від студентів – першокурсників всіх вітала з відкриття Університету ІІІ віку Галина Степаненко

«Наші роки – як комети летять

І, на жаль, їм нема вороття

Та ми хочем прожити їх так,

Щоб безслідно не йти в забуття»

І ось пролунав перший дзвінок з рук першокурсників – Валентина Черниша та Раїси Шунейко.

Супроводжували урочистості учасники художньої самодіяльності – колектив «Джерела», члени якого стали студентами Університету.

То ж в добру путь, дорогі наші сивочолі, але молоді душею  ветерани! Переконані, що старість вас вдома не застане, а Університет додасть сили, знань, спілкування та нових вражень.