×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Увага! На час карантину змінено рух автобусів

06 Липня 2020, 16:05

 30 червня, голова районної державної адміністрації Валерія БАНДУРКО спільно з заступником Іваном ПОНОМАРЕНКОМ за участі Ротмістрівського сільського голови Володимира ХОВАЙБИ провела зустріч з директором ПрАТ «Смілянське АТП 17128» Петром ДАЦЕНКОМ, на якій розглянуто питання щодо зміни розкладу руху автобусів на приміських маршрутах.

Петро ДАЦЕНКО зазначив, що у зв’язку із значним зменшенням пасажиропотоку на приміських автобусних маршрутах автопідприємство нині зазнає значних економічних збитків.

Підприємством з 01 по 21червня 2020 року проведено аналіз виконання у повному обсязі діючих рейсів автобусних перевезень та встановлено, що окремими рейсами здійснюється перевезення пасажирів в кількості від 1 до 5 осіб. А є рейси, де взагалі відсутні пасажири. Зокрема такі випадки були на маршрутах № 123 «м. Сміла - с. Куцівка», № 126 «м. Сміла- с. Буда Макіївка». Такий розклад руху може завдати підприємству суттєвих безповоротних фінансових та матеріальних збитків, тому підприємство вимушене вносити корективи в графік руху автобусів на період дії карантину.

Валерія БАНДУРКО наголосила на організації перевізниками району якісних пасажирських перевезень в приміському сполученні, забезпеченні безумовного дотриманням розкладу руху автобусів.

Зважаючи на обставини, що склалися в галузі перевезень, сторонами погоджено тимчасове скасування з 01 липня 2020 року до кінця дії карантинних заходів окремих рейсів, зокрема:

№123 «м.Сміла -с.Куцівка» на час відправлення 17год. 10 хв. у вихідні та святкові дні;

№ 125 «м.Сміла -с.Попівка» на час відправлення 14год.00 хв. ;

№ 127 «м.Сміла -с.Ташлик» на час відправлення 06 год. 20 хв.;

№ 135 «м.Сміла -с.Сунки» на час відправлення 06 год.20хв.у вихідні та святкові дні;

№ 137 «м.Сміла -с.М.Бузуків» на час відправлення 17 год. 30хв. у вихідні та святкові дні.

Затверджено змінений розклад руху автобуса на приміському маршруті № 126 «м.Сміла -с.Б.Макіївка.