joomla template

Меню користувача

Захисник України

1460358228_viyskoviy

З 01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» №33/2018 від 15.02.2018 року щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року.

Призовний вік в Україні в 2018 році встановлено на рівні 20-27 років. Таким чином, чоловіки цієї вікової категорії, визнані придатними до стройової підготовки і не мають підстав для відстрочки або звільнення від призову, зобов’язані пройти службу в рядах Збройних Сил України. Разом з тим, незважаючи на підвищення віку призовників-строковиків, молоді люди 18-19 років вправі пройти службу в армії на добровільній основі (за контрактом).

Згідно ст. 23 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу» термін служби в армії становить:

- 18 місяців – для призовників, які не мають вищої освіти;

- 12 місяців – для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра.

Сьогодні більшість юнаків, коли чують про строкову службу в армії, бояться того, що їм доведеться бути на лінії фронту. Проте, юнаків, що будуть призвані до армії у 2018 році, українською військовою доктриною відправляти в зону проведення АТО, строго заборонено, адже там сказано, що солдати-строковики не можуть допускатися до військових операцій.

Порядок дій після отримання повістки до військового комісаріату. Згідно з українським законодавством, призовники, які отримали повістку з військкомату, зобов’язані прибути до призовної дільниці в термін, зазначений у повістці. При цьому в Законі зазначено, що неотримання повістки з будь – яких причин не є підставою для ігнорування призову. Отже, як тільки в країні оголошено про початок нового призову в армію, військовозобов’язаним громадянам дається 10 днів на явку у військовий комісаріат.

Поважними причинами неявки можуть вважатися тільки об’єктивні причини: стихійне лихо, хвороба призовника, смерть близького родича або близького родича дружини. Будь-які інші причини є недостатньо вагомими і можуть бути прирівняні до ухилення від армії. Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність згідно з законодавством.

Сповіщати військкомат про працівників, які підлягають весняному призову 2018 року на строкову військову службу, повинні і керівники установ та організацій. У разі порушення цього закону роботодавці також можуть розраховувати на штрафні санкції.

Соціальні гарантії призовників:

- позитивним нововведенням для призовників 2018 року стало збільшення одноразової грошової допомоги від держави, яка складатиме 6 500 гривень, (отримують на особисту банківську картку на обласному збірному пункті під час відправлення);

- військовослужбовці перебувають на повному державному забезпеченні, розміщуються в казармах, забезпечуються щоденним триразовим харчуванням та військовою формою одягу згідно встановлених норм;

- виплачується щомісяця 350 – 700 грн. (залежно від в/звання та посади) на особисті потреби;

- надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад);

- при звільненні в запас виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (від 1 232 – до 1 960 грн.), для військовослужбовців з числа дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування 12 окладів (від 1 848 до 2 940 грн.);

- час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи;

- зберігається робоче місце та середній заробіток особам, за умови офіційного працевлаштування до призову;

- особи, які були призвані в період навчання у ВНЗ І-ІVрівнів акредитації, при звільненні зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову, не залежно від форми навчання;

- тільки військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення;

- члени сімей військовослужбовців строкової військової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на посаді при скороченні чисельності або штату працівників.

Докладнішу інформацію про військову службу у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.00 до 17.00 год. Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.

За інформацією Смілянського об'єднаного  міського військового комісаріату

511_38

Смілянський об'єднаний  міський військовий комісаріат продовжує набір на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 до 60 років, до навчальних центрів та військових частин Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ.

З 01.03.2018 року після укладення військовослужбовцями першого контракту виплачується одноразова грошова допомога в таких розмірах:

- особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (від 13 600 грн.);

- особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (від 15 300 грн.);

- особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (від 17 000 грн.).

Весною 2018 року продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом, також у Вас є можливість підписати контракт у м. Сміла та на території  Черкаській області.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби:

-  з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу – строком на 3 роки;

-  з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу – від 3 до 5 років.

Грошове забезпечення: солдат, сержант – від 8 000 грн.; офіцер – від 10 000 грн.; додаткова щомісячна винагорода при виконанні бойового завдання в зоні АТО на лінії зіткнення 10 000 грн.; на другій лінії – 4500 грн.

Якщо Вам, з тих чи інших причин відмовили в укладанні контракту у вашому військовому комісаріаті за Вашим місцем проживання, радимо звернутися до нас. Ми зробимо все, щоб вирішити Вашу проблему у найкоротші терміни.

Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.30 до 17.30 год. Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.

За інформацією Смілянського об'єднаного  міського військового комісаріату

Смілянський об'єднаний міський військовий комісаріат продовжує набір на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 до 60 років, до навчальних центрів та військових частин Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Відповідно до рішення Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, поступово підвищується рівень грошового забезпечення військовослужбовців.

-  Уже з 1 вересня розмір виплат за участь в антитерористичній операції на лінії бойового зіткнення становитиме 10 тис. грн.  на місяць, на другій лінії – 4,5 тис. грн. Станом на кінець 2016 року розміри цих доплат становили 4 тис. 200 грн та 1 тис. 200 грн відповідно,- сказав Міністр оборони України  генерал армії України Степан Полторак.

Також підвищено грошове забезпечення  військовослужбовцям Сил спеціальних операцій, Високомобільних десантних військ ЗС України та морської піхоти.  «Збільшено виплати сержантському складу Збройних Сил та військовослужбовцям, які мають вузькопрофільний фах, зокрема танкістам та артилеристам»,- повідомив глава оборонного відомства. Зазначену роботу заплановано здійснювати й надалі.

Грошове забезпечення: солдат, сержант – від 7 000 грн.; офіцер – від 9 500 грн.; додаткова щомісячна винагорода при виконанні бойового завдання в зоні АТО на лінії зіткнення 10 000 грн.; на другій лінії – 4 500 грн.  Загальне грошове забезпечення становить: на лінії зіткнення: солдат, сержант – 17 000 грн.,  офіцер – 19 500 грн., на другій лінії:  солдат, сержант – 11 500грн., офіцер – 14 000грн.. Одноразова виплата при підписанні контракту до 10 000грн.

Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.00 до 17.00 год. Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.

5 КРОКІВ ДО ПІДПИСАННЯ КОНТРАКТУ

Крок 1 : завітай до Смілянського об’єднаного військового комісаріату та більш детально дізнайся про військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Крок 2: за бажанням ти можеш відвідати  військову частину, яка тебе зацікавила, дізнатися про майбутню службу та обрану спеціальність для отримання письмової згоди командира частини.

Крок 3: збір документів для оформлення особової справи:

-         заяву з проханням щодо прийняття на військову службу за контрактом;

-         письмову згоду на проведення професійно-психологічного відбору;

-         копію паспорта й довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

-         довідку з Національної поліції України про наявність (або відсутність) судимості або притягнення до кримінальної відповідальності;

-         військовий квиток (для військовозобов’язаних, приписне свідоцтво – для призовників);

-         автобіографію в рукописному і друкованому примірниках;

-         копію трудової книжки;

-         копії документів про освіту (додаток з оцінками);

-         довідку про склад сім’ї;

-         службову характеристику (з місця роботи або навчання);

-         дві фотокартки розміром 9х12 см.

Крок 4: проходження медичного обстеження, професійного та психологічного відбору. За направленням військового комісаріату отримати у лікувальних закладах:

-         сертифікати про проходження профілактичного психіатричного та наркологічного оглядів;

-         довідку про: відсутність перебування на обліку у психоневрологічному, шкірно-венеричному та тубдиспансері; про відсутність вагітності (для жінок); визначення групи крові та резус-фактору; результати аналізів на ВІЛ, сифіліс, гепатитів «В» та «С»;

-         медичну картку (форма 25).

Прибути для проходження військово-лікарської комісії. За результатами медогляду отримати довідку ВЛК щодо придатності до військової служби.

Крок 5: убути до навчального центру (до військової частини) для укладання контракту, проходження військової служби за отриманою спеціальністю.

Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.00 до 17.00 год. Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3