joomla template

Меню користувача

Захисник України

Смілянський об'єднаний міський військовий комісаріат продовжує набір на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 до 60 років, до навчальних центрів та військових частин Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Відповідно до рішення Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, поступово підвищується рівень грошового забезпечення військовослужбовців.

-  Уже з 1 вересня розмір виплат за участь в антитерористичній операції на лінії бойового зіткнення становитиме 10 тис. грн.  на місяць, на другій лінії – 4,5 тис. грн. Станом на кінець 2016 року розміри цих доплат становили 4 тис. 200 грн та 1 тис. 200 грн відповідно,- сказав Міністр оборони України  генерал армії України Степан Полторак.

Також підвищено грошове забезпечення  військовослужбовцям Сил спеціальних операцій, Високомобільних десантних військ ЗС України та морської піхоти.  «Збільшено виплати сержантському складу Збройних Сил та військовослужбовцям, які мають вузькопрофільний фах, зокрема танкістам та артилеристам»,- повідомив глава оборонного відомства. Зазначену роботу заплановано здійснювати й надалі.

Грошове забезпечення: солдат, сержант – від 7 000 грн.; офіцер – від 9 500 грн.; додаткова щомісячна винагорода при виконанні бойового завдання в зоні АТО на лінії зіткнення 10 000 грн.; на другій лінії – 4 500 грн.  Загальне грошове забезпечення становить: на лінії зіткнення: солдат, сержант – 17 000 грн.,  офіцер – 19 500 грн., на другій лінії:  солдат, сержант – 11 500грн., офіцер – 14 000грн.. Одноразова виплата при підписанні контракту до 10 000грн.

Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.00 до 17.00 год. Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.

5 КРОКІВ ДО ПІДПИСАННЯ КОНТРАКТУ

Крок 1 : завітай до Смілянського об’єднаного військового комісаріату та більш детально дізнайся про військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Крок 2: за бажанням ти можеш відвідати  військову частину, яка тебе зацікавила, дізнатися про майбутню службу та обрану спеціальність для отримання письмової згоди командира частини.

Крок 3: збір документів для оформлення особової справи:

-         заяву з проханням щодо прийняття на військову службу за контрактом;

-         письмову згоду на проведення професійно-психологічного відбору;

-         копію паспорта й довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

-         довідку з Національної поліції України про наявність (або відсутність) судимості або притягнення до кримінальної відповідальності;

-         військовий квиток (для військовозобов’язаних, приписне свідоцтво – для призовників);

-         автобіографію в рукописному і друкованому примірниках;

-         копію трудової книжки;

-         копії документів про освіту (додаток з оцінками);

-         довідку про склад сім’ї;

-         службову характеристику (з місця роботи або навчання);

-         дві фотокартки розміром 9х12 см.

Крок 4: проходження медичного обстеження, професійного та психологічного відбору. За направленням військового комісаріату отримати у лікувальних закладах:

-         сертифікати про проходження профілактичного психіатричного та наркологічного оглядів;

-         довідку про: відсутність перебування на обліку у психоневрологічному, шкірно-венеричному та тубдиспансері; про відсутність вагітності (для жінок); визначення групи крові та резус-фактору; результати аналізів на ВІЛ, сифіліс, гепатитів «В» та «С»;

-         медичну картку (форма 25).

Прибути для проходження військово-лікарської комісії. За результатами медогляду отримати довідку ВЛК щодо придатності до військової служби.

Крок 5: убути до навчального центру (до військової частини) для укладання контракту, проходження військової служби за отриманою спеціальністю.

Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.00 до 17.00 год. Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.

Смілянський об'єднаний  міський військовий комісаріат продовжує набір на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 до 60 років, до навчальних центрів та військових частин Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Президент України Петро Порошенко обіцяє  покращення грошового утримання військовослужбовців деяких спеціальностей та доплат учасникам бойових дій у зоні конфлікту на Донбасі. Про це він заявив під час відвідання військового аеродрому на Вінничині, повідомляється на сайті президента.

За словами П.О. Порошенка, підвищення окладів стосуватиметься льотчиків, десантників, спецназівців, танкістів, зокрема, механіків-водіїв та «інших напрямків, де на сьогоднішній день потрібна не лише чисельність, а й фахова підготовка».

Крім того, прийнято рішення збільшити рівень грошового утримання, доплати військовослужбовцям, які виконують військові обов’язки в зоні АТО. «Я доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тисяч гривень на місяць, і підвищити утримання на другій лінії до 4,5 тисяч гривень», - сказав президент.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов виступив із заявою, у якій закликав збільшити оклади військовим до рівня держслужбовців. "Ми повинні зробити все, щоб грошове забезпечення наших військовослужбовців відповідало їх важливому місцю в суспільстві. Доходи наших військових повинні на гідному рівні забезпечити потреби їх родин", - підкреслює Турчинов. "Структура грошового забезпечення українського військовослужбовця має відповідати стандартам НАТО, де не менше 70-80% - посадовий оклад і доплата за військове звання. У нас зараз цей показник становить 10-15%" – йдеться у заяві.

Гідне забезпечення наших солдатів та офіцерів – це питання надійності нашої  оборони й національної  безпеки країни.

Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Збройних силах України та наявність вакансій можна отримати у Смілянському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Сміла, вул. Ю.Кондратюка, 34 (О. Невського, 34), щоденно з 8.00 до 17.00 год. Контактні телефони: (04733)4-23-33, (04733)4-23-31.

indexВисокомобільні десантні війська — високомобільний рід військ до складу якого входять аеромобільні та повітрянодесантні частини і підрозділи.

Смілянський об'єднаний  міський військовий комісаріат продовжує набір на військову службу за контрактом громадян України віком від 18 до 60 років, до навчальних військових частин Високомобільних десантних військ Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Вимоги:
• чоловіки у віці 18-45 років;
• відсутність судимостей за тяжкі злочини;
• відмінний стан здоров’я;
• відмінна фізична підготовка;
• високі морально-психологічні якості;
• досвід участі в АТО вітається.

Строки укладання контракту:

• для осіб рядового складу – 3 роки;

• для осіб сержантського та старшинського складу – від 3 до 5 років;

• для військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, які вислужили 11 місяців – 6 місяців.

Пільги та переваги:

• підвищене грошове забезпечення у порівнянні з іншими родами військ ЗСУ;
• можливість щодо підвищення свого професійного рівня на курсах, які проводять кращі вітчизняні, а також іноземні інструктори як на території України, так і за її межами;
• можливість навчання на різноманітних мовних курсах;
• участь у міжнародних миротворчих операціях;
• участь у міжнародних військових навчаннях;
• робота в колективі високо підготовлених та мотивованих професіоналів.

За інформацією звертатись до Смілянського об'єднаного  міського військового комісаріату, який знаходиться за адресою:

м. Сміла,  вул. Ю.Кондратюка, 34
Телефони для довідок:
4-23-31, 4-23-33, цілодобово


<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2