joomla template

Меню користувача

Оприлюднення регуляторних актів

21 листопада 2017 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів та плану Плескачівської сільської ради з підготовки проектів  регуляторних актів на 2018 рік на сайті Смілянської районної ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Зауваження та пропозиції приймаються  Плескачівською сільською радою за адресою: 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, Плескачівська  сільська рада.

Стислий зміст :

    - план  з підготовки проектів  регуляторних актів на 2018 рік;

- проект рішення Плескачівської сільської ради: «Про встановлення   вартості харчування та пільг за харчування дітей у дошкільному навчальному  закладі № 22 “Чебурашка” на 2018 рік»

 

20 червня 2017 року

 

Тернівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проектів рішень та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень в Тернівській сільської ради

Стислий зміст:

- Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про місцеві податки та збори на 2018 рік на території Тернівської сільської ради» № 17-3/УІІ від 13.07.2017 року

- Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про встановлення ставки податку для підакцизних товарів з реалізації через торгівельну мережу» № 17-4 від 13.07.2017 року.


Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область Смілянський район с. Тернівка, вул. Центральна (Леніна),35 Тернівська сільська рада, тел.2-99-12.

14 червня 2017 року


                                            ПОВІДОМЛЕННЯ

       Сердюківська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб:

   - «Про місцеві податки і збори на 2018 рік на території Сердюківської сільської ради»;

   - «Про акцизний податок на 2018 рік на території Сердюківської сільської ради».

       З текстом  проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу  всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні Сердюківської  сільської  ради.


   Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20753 Черкаська область, Смілянський район, с.Сердюківка, вул. Д.Лопатка, 66, Сердюківська  сільська рада, тел.: 98-4-36

13 червня 2017 року

Ротмістрівська  сільська рада  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  «Про місцеві податки і збори на 2018 рік  на території Ротмістрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.                                                           

З текстом проекту рішення та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на інформаційному стенді в приміщенні  Ротмістрівської  сільської ради.


 Зауваження та пропозиції  приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: Черкаська область, Смілянський район, с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська, 18, Ротмістрівська сільська рада, тел. 95-4-01.

13 червня 2017 року 

Тернівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проектів рішень та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень в Тернівській сільської ради

Стислий зміст:

- «Про місцеві податки та збори на 2018 рік на території Тернівської сільської ради»

- «Про встановлення ставки податку для підакцизних товарів з реалізації через торгівельну мережу»

 

Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область Смілянський район с. Тернівка, вул. Центральна,35 Тернівська сільська рада, тел.2-99-12.


 

     9 червня 2017 року

 

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення       проектів регуляторних актів  на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15 :

 

-  «Про встановлення  місцевих податків і  зборів на території Плескачівської сільської ради на 2018 рік»;

 

    -  « Про акцизний збір на 2018 рік»

 

Пропозиції , зауваження (письмові та усні)  приймаються за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15


 

9 червня 2017 року

 

                                            ПОВІДОМЛЕННЯ

       Залевківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб:

   - «Про місцеві податки і збори на 2017 рік на території Залевківської сільської ради»;

   - «Про акцизний податок на 2017 рік».

       З текстом  проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу  всі бажаючі можуть ознайомитись на стенді оголошень в Залевківській сільській раді.

   Зауваження та пропозиції від суб‘єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20742 Черкаська область, Смілянський район, с.Залевки, пр.Зоряний,4, Залевківська сільська рада,


тел.4-21-20.


9 червня 2017 року 

Голов’ятинська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

     З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень біля Голов’ятинської сільської ради.

     Стислий зміст:

-   проект рішення сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і

 зборів на території Головятинської сільської ради на 2018 рік».

 -   проект рішення сільської ради  «Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

 

     Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20740, Черкаська область, Смілянський район, село Голов’ятине, вул. Котляра 1, Голов’ятинська сільська рада.

08 червня 2017 року

Великояблунівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб

З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні Великояблунівської сільської ради  .

Стислий зміст:

Проект рішення сесії Великояблунівської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2018 рік»;

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20745, Черкаська область, Смілянський район, с. Велика Яблунівка,


 вул. Івана Нечуй- Левицького, 108/4, Великояблунівська  сільська рада, тел. 2-99-07.

 08  червня 2017 року

 

         Ташлицька сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

         З текстом проектів рішень та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень в  Ташлицькій сільській раді.

         Стислий зміст:

    - проект рішення «Про місцеві податки та збори на 2018 рік на території Ташлицької сільської ради»

 

     - проект рішення «Про встановлення ставки податку для підакцизних товарів з реалізації через торгівельну мережу»

         Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20751,Черкаська область Смілянський район с. Ташлик, вул. Графа Олексія Бобринського,1,  Ташлицька  сільська рада, тел.: 98-2-16.25   травня 2017 року

Малосмілянська  сільська рада  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.                                                           

З текстом проекту рішення та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на інформаційному стенді в приміщенні  Малосмілянської  сільської ради.

 


Зауваження та пропозиції  приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: Черкаська область, Смілянський район, с. Мала Смілянка вул. Центральна, 9, Малосмілянська сільська рада, тел. 2-99-11.
 

05 травня 2017 року

 

Носачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитись на дошці оголошень Носачівської сільської ради.

Стислий зміст:

проекти рішень сільської ради:

«Про встановлення ставок земельного податку  та орендної плати на 2018 рік»,

«Про місцеві податки і збори на 2018 рік »,

«Про акцизний податок на 2018 рік».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця за адресою:

 


207217 вул. Молодіжна 2, с. Носачів, Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 9-22-36


21 квітня 2017 року

Малостаросільська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних  актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.  .

Стислий зміст:

-           Проект рішення сесії Малостаросільської  сільської ради «Про місцеві податки і збори

-           на 2018 рік на території Малостаросільської  сільської ради».

З текстом проектів рішення та аналізом  його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень Малостаросільської  сільської ради.


Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20720, Черкаська область Смілянський район с.Мале Старосілля , вул.Центральна,129а  Малостаросільська  сільська рада, тел.99730.


23 грудня 2016 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

Сільський голова     Т.М.Вікторжевська

22 грудня 2016 року

 

 

 

                                                                              ПЛАН

                                 діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

                                                по Малостаросільській сільській раді

 

 

Вид

Назва

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк підготовки

Підрозділ, відповідальний за розробку

Примітки

1

Проект

рішення

«Про місцеві податки і збори на 2018 рік»

Стабільність соціально-економічного розвитку села та  збільшення надходжень до сільського бюджету сприятиме виконанню програм сільського значення

Червень

2017 року

Постійна комісія сільської ради з питань планування бюджету,фінансів та соціальної сфери

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації ,на дошці оголошень Малостаросільської сільської ради

2

Проект

рішення

 «Про  встановлення  плати за землю сільській раді у 2018 році»

Встановлення єдиних критеріїв розміру плати за землю,що забезпечить  збільшення надходжень до сільського бюджету та сприятиме відкритості і прозорості процедури надання земельних ділянок

червень

2017 року

Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони  навколишнього середовища

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації ,на дошці оголошень Малостаросільської сільської ради

  

Секретар сільської ради                                             О.В.Ящук


 

23 грудня 2016 року

Затверджую

Сільський голова

____________І.І.Волошин

«15» грудня 2016року

 

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

по Куцівській сільській раді

 

№ п/ п

Вид проекту

Назва проекту

Обґрунтування необхідності прийняття

Строки

підготовки

Відповідальний орган за розроблення

Примітка про

оприлюднення

1.

Проект рішення Куцівської сільської ради

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік.

Забезпечення

та організація

визначення плати за

місцеві податки.

Квітень-травень 2017 року

Куцівська сільська рада

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації,на дошці оголошень Куцівської сільської ради

2

Проект рішення Куцівської сільської ради

Про затвердження детального плану  території

Забезпечення послідовності містобудівної діяльності, визначення обсягів коштів місцевого бюджету, необхідного для оновлення та коригування генерального плану Куцівської сільської ради.

Лютий- березень 2017 року

Куцівська сільська рада

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації,на дошці оголошень Куцівської сільської ради

 

Секретар сільської ради                      ___             Н.М.Вовк                                                                                                                     


 

22 грудня 2016 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

сільський голова

                                                                                                                                                        ___________Ю.В.Черненко

 «12 »  грудня  2016 р.

 

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

Вид

Назва

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк підготовки

Відповідаль-ний  за розробку

Примітки

1

Проект рішення сільської ради

Про місцеві податки і збори на 2018 рік

Збільшення доходів сільського бюджету;

раціональне та ефективне використання земельних ділянок

Травень

2017 року

Головний бухгалтер

 

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдерж-адміністрації

2

Проект рішення сільської ради

Про встановлення акцизного

податку на 2018  рік з реалізації

суб’єктами господарювання

роздрібної торгівлі підакцизних

товарів на 2018 рік

 

Збільшення доходів сільського бюджету

Травень

2017 року

Головний бухгалтер

 

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдерж-адміністрації

 Секретар сільської ради                                                         І.І. Канавенко


 


21 грудня 2016 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

Ссекретар сільської ради                                                                                                                                                                  ___________ Т.М. Патинок

 «13 »  грудня  2016 р.

 

 

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

Вид

Назва

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк підготовки

Відповідальний  за розробку

Примітки

1

Проект рішення сільської ради

Про місцеві податки і збори на 2018 рік

Збільшення доходів сільського бюджету;

раціональне та ефективне використання земельних ділянок

Травень

2017 року

Головний бухгалтер

Спеціаліст-землевпо-рядник

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдерж-адміністрації

2

Проект рішення сільської ради

Про встановлення акцизного

податку на 2018  рік з реалізації

суб’єктами господарювання

роздрібної торгівлі підакцизних

товарів на 2018  рік

 

Збільшення доходів сільського бюджету

Травень

2017 року

Головний бухгалтер

 

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдерж-адміністрації

       Секретар сільської ради                    Т.М. Патинок


15 грудня 2016 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

Сільський  голова

_________Т.Б.Комнатна

«__12___»_грудня   2016р.

ПЛАН

                                                       діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

                                                                          по  Великояблунівській  сільській раді

 

Вид

 

Назва

 

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк підготовки

 

Підрозділ, відповідальний

за розробку

Примітки

 

 
  

1

Проект рішення

Про місцеві  податки та збори

на 2018 рік на території Великояблунівської сільської ради

Приведення діючої

системи оподаткування у відповідність до Податкового кодексу та наповнення місцевого бюджету, забезпечення та організація визначення плати за земельні ділянки в межах території сільської ради

травень

2017 року

Виконавчий комітет

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації

2

Проект рішення

Про встановлення ставки  акцизного податку  у 2018 році

Приведення діючої

системи оподаткуванн у відповідність до Податкового кодексу та наповнення місцевого бюджету.

Травень

2017 року

Виконавчий комітет

Виконавчий комітет

 

 

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації

                                Секретар сільської ради                                      І.І.Тищенко 

15 грудня 2016 року

     Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань Ташлицька сільська рада повідомляє про оприлюднення Плану діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

     Всі бажаючі можуть ознайомитись із Планом  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік на інформаційному стенді Ташлицької  сільської ради.

     Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою : 20751 Черкаська область, Смілянський район,                    с. Ташлик, вул. Графа Олексія Бобринського, 1, Ташлицька  сільська рада, тел. : 98-2-16

15 грудня 2016 року

                                                                 

 ЗАТВЕРДЖУЮ

 Сільський голова

  _______ О. П. Руденко

  « 14 » грудня 2016 року

 

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

 по Голов’ятинській сільській раді 

на 2017 рік 

 

№ п/п

Вид

(закон, постанова, наказ, рішення, тощо)

Назва

Обґрунтування необхідності прийняття

 

Строки підготовки

Підрозділ, відповідальний за розробку

Примітка (спосіб оприлюднення, субєкт ініціативи, внесення змін до плану тощо

1.

проект рішення

сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на території Головятинської сільської ради на 2018 рік»

а)збільшення доходів сільського бюджету;

б) забезпечення повного обліку земель, їх власників і користувачів;

в) раціональне і ефективне використання земельних ділянок.

червень

Бухгалтер сільської ради Землевпорядник сільської ради

проект  оприлюднити на сайті Смілянської РДА

2.

проект рішення

сільської ради

«Про  встановлення   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»

збільшення доходів сільського бюджету.

 

червень

Бухгалтер сільської ради

проект  оприлюднити на сайті Смілянської РДА

 

 


Секретар сільської ради                                                     Л. М. Діденко 

15 грудня 2016 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

Ковалиський сільський голова

_________В.С.Ярута

«__12__»_грудня   2016р.

ПЛАН

 

                   діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік по Ковалиській сільській раді

Вид

Назва

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк підготовки

Підрозділ, відповідальний 

за розробку

Примітки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Проект рішення 

Про місцеві  податки та збори

на 2018 рік на території Ковалиської сільської ради

Приведення діючої

системи оподаткування у відповідність до Податкового кодексу та наповнення місцевого бюджету, забезпечення та організація визначення плати за земельні ділянки в межах території сільської ради

травень 

2017 року

Виконавчий комітет

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації 

2

Проект рішення

Про встановлення ставки акцизного податку у 2018 році

Приведення діючої

системи оподаткування у відповідність до Податкового кодексу та наповнення місцевого бюджету.

Травень

2017 року

Виконавчий комітет

Виконавчий комітет

 

 

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації

 

                               Секретар сільської ради                                                    В.Б.Танцюра


 

14 грудня 2016 року

ІНФОРМАЦІЯ

Сердюківської сільської ради Смілянського району Черкаської області       про оприлюднення  Плану діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

     Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань Сердюківська сільська рада повідомляє про оприлюднення Плану діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

     Всі бажаючі можуть ознайомитись із Планом  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік на інформаційному стенді Сердюківської сільської ради.


     Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою : 20753 Черкаська область, Смілянський район,                    с. Сердюківка, вул. Д.Лопатка, 66, Сердюківська сільська рада, тел. : 98-4-36

13 грудня 2016 року

ЗЗАТВЕРДЖУЮ

СЗалевківський голова

_________В.О.Федоренко

«__12___»_грудня   2016р.

ПЛАН

 

                   діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік по Залевківській сільській раді


Вид

Назва

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк підготовки

Підрозділ, відповідальний

за розробку

Примітки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Проект рішення

Про місцеві  податки та збори

на 2018 рік на території Залевківської сільської ради

Приведення діючої

системи оподаткування у відповідність до Податкового кодексу та наповнення місцевого бюджету, забезпечення та організація визначення плати за земельні ділянки в межах території сільської ради

травень

2017 року

Виконавчий комітет

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації

2

Проект рішення

Про встановлення ставки акцизного податку у 2018 році

Приведення діючої

системи оподаткування у відповідність до Податкового кодексу та наповнення місцевого бюджету.

Травень

2017 року

Виконавчий комітет

Виконавчий комітет

 

 

Проект буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації

 

                               Секретар сільської ради                                                    Т.М.Людвіновська

 


 

02 грудня 2016 року

Носачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитись на дошці оголошень Носачівської сільської ради.

Стислий зміст:

проекти рішень сільської ради:

 «Про місцеві податки і збори на 2017 рік »

«Про акцизний податок на 2017 рік»

«Про сільську програму «Турбота» на 2017-2021 роки»

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця за адресою:

207217 вул. Молодіжна 2, с. Носачів, Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 9-22-36

01 грудня 2016 року 

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення рішень сільської ради , прийнятих 23.11.2016 на одинадцятій сесії сільської ради, сьомого скликання та результатів голосування до них  на дошці оголошень в приміщенні  Плескачівської сільської ради за адресою: 20743, Черкаська область , Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15.

Стислий зміст :

Рішення сільської ради та результати голосування до них від 23.11.2016 :

 

- від 23.11.2016№11-1\УІІ  « Про внесення змін до рішення сільської ради  від 25.12.2016 №2-3\УІІ  «Про сільський  бюджет на 2016 рік»» ;

- від 23.11.2016 №11-2\УІІ  « Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Смовж І.В.»

- від 23.11.2016 №11-3\УІІ «про внесення змін до рішення сільської ради від 26.10.2016№10-6/УІІ»Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки Підгорному І.П.»»


- від 23.11.2016№11-4\УІІ  « Про надання пільги з оплати харчування дітей в багатодітній родині»

 

01 грудня 2016 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Плескачівської сільської ради на 2017 рік , з текстом плану можна ознайомитись на дошці оголошень в приміщенні  Плескачівської сільської ради за адресою: 20743, Черкаська область , Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15.

01 грудня 2016 року


 Додаток до рішення виконкому

Пастирської сільської ради

від 07.11.2016 року № 26

 

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

 

№ п/п

Вид(закон,постанова

наказ,рішення тощо)

Назва

Обгрунтування необхідності прийняття

Строк

підготовки

Підрозділ,

відповідальний

за розробку

Примітки          (спосіб оприлюднення,суб’єкт

ініціативи,внесення змін до плану тощо)

 

1.

Рішення

Про місцеві податки і збори на 2017 рік

Створення умов для зростання надходжень збору з суб’єктів господарювання ,які провадять підприємницьку діяльність,сприяння забезпечення та організації визначення розміру орендної плати за земельні ділянки,оптимізація ставок єдиного податку з урахуванням балансу інтересів громади та суб’єктів господарювання.

Травень 2017 року

Постійна комісія з питань планування бюджету,фінансів та соціального захисту населення.

Оприлюднення на офіційному сайті РДА.

2.

Рішення

Про встановлення ставки податку для підакцизних товарів з реалізації через роздрібну торгівельну мережу на 2017 рік

Забезпечення надходження до місцевого бюджету

Травень 2017 року

Постійна комісія з питань планування бюджету,фінансів та соціального захисту населення.

Оприлюднення на офіційному сайті РДА

3.

Рішення

Про затвердження плану діяльності з підготовки проекту регуляторних актів на 2018 рік

З метою виконання ЗУ « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Грудень 2018 року

Виконавчий комітет

 


 

29 листопада 2016 року

                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Березняківської сільської ради

від 28.11.  2016 року № 14-5/VІІ

 

ПЛАН

діяльності з підготовки регуляторних актів на 2017 рік

 

з/п

Вид

Назва

Обґрунтування необхідності прийняття

Строк підготовки

Підрозділ відповідальний за розробку

Примітки(спосіб оприлюднення, суб’єкт ініціативи, внесення змін до плану тощо)

1

Рішення сільської ради

«Про встановлення ставки акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території сільської ради на 2018 рік»

З метою розвитку підприємництва та збільшення надходжень до сільського бюджету

ІІ квартал 2017 року

Постійна комісія сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціальної сфери села

 

Проект буде оприлюднено

на офіційному сайті  районної ради та дошці оголошень сільської ради

2

Рішення сільської ради

  «Про місцеві податки і збори на 2018 рік»

Поповнення місцевого бюджету

ІІ квартал 2017 року

Постійна комісія сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціальної сфери села

Проект буде оприлюднено

на офіційному сайті  районної ради та дошці оголошень сільської ради

3

Рішення сільської ради

«Про затвердження пільг зі сплати  земельного податку для юридичних осіб на 2018 рік»;

 

ІІ квартал 2017 року

Постійна комісія сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціальної сфери села

Проект буде оприлюднено

на офіційному сайті  районної ради та дошці оголошень сільської ради

4

Рішення сільської ради

«Про орендну плату за користування майном, що перебуває в комунальній власності сільської ради в 2018 році»

З метою розвитку підприємництва та збільшення надходжень до сільського бюджету

ІІ квартал 2017 року

Постійна комісія сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціальної сфери села

Проект буде оприлюднено

на офіційному сайті  районної ради та дошці оголошень сільської ради

 

 

Секретар сільської ради                                                                                                       Н.А.Тихенко

 

 

22 листопада 2016 року

 Самгородоцька сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитись на дошці оголошень Носачівської сільської ради.

Стислий зміст:

проекти рішень сільської ради:

 «Про місцеві податки і збори на 2017 рік »

«Про акцизний податок на 2017 рік»

«Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік по Самгородоцькій сільській раді»

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця за адресою:

20752 вул. Хрещатик, 10, с. Самгородок, Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 9-86-49

21 листопада 2016 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту   з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

 Зауваження та пропозиції приймаються  Плескачівською сільською радою за адресою: 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, Плескачівська  сільська рада.

 Стислий зміст :


Проект рішення сільської ради   «  Про встановлення вартості харчування та пільг з харчування дітей у дошкільному навчальному закладі №22 «Чебурашка» на 2017 рік»

01 листопада 2016 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення рішень сільської ради , прийнятих 26.10.2016 на десятій сесії сільської ради, сьомого скликання та результатів голосування до них  на дошці оголошень в приміщенні  Плескачівської сільської ради за адресою: 20743, Черкаська область , Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15.

Стислий зміст :

Рішення сільської ради та результати голосування до них від 26.10.2016 :

 

       -№10-1\УІІ   «Про хід та результати виконання сільського бюджету за 9 місяців

          2016 року»;

 - №10-2\УІІ  « Про внесення змін до рішення сільської ради  від 25.12.2016 №2-3\УІІ  «Про сільський  бюджет на 2016 рік»» ;

-від 26.10.2016 №10-2\УІІ   «Про встановлення пільг за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі №22 «Чебурашка» на 2016 рік»;

-від 26.10.2016 №10-4\УІІ «  Про надання пільги учаснику бойових дій  з оплати харчування дитини»;

-від 26.10.2016 №10-5\УІІ  « Про внесення змін до рішення сільської ради  від 15.07.2016 №7-1\УІІ    «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Плескачівської сільської ради на 2017 рік»»;

-від 26.10.2016 №10-6\УІІ   «Про продовження  терміну дії договору оренди  земельної ділянки Підгорному І.П.»;

-від 26.10.2016 №10-7\УІІ   «Про передачу земельної ділянки у власність та затвердження проекту землеустрою Мачуському В.М.»;

-від 26.10.2016 №10-8\УІІ   «Про затвердження детального плану території  земельної ділянки вздовж вулиці Шкільної в с. Плескачівка»;


-від 26.10.2016 №10-9\УІІ  « Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».


21 жовтня 2016 року

Тернівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проектів рішень та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень в Тернівській сільської ради

Стислий зміст:

- Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради від 12.07.2016 № 7-3/УІІ про місцеві податки та збори на 2017 рік на території Тернівської сільської ради» № 10-28/УІІ від 12.10.2016 року


Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область Смілянський район с. Тернівка, вул. Центральна (Леніна),35 Тернівська сільська рада, тел.2-99-12.

07 жовтня 2016 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення  рішень дев’ятої  сесії сільської ради сьомого скликання .  З текстом рішень можна ознайомитись на стенді оголошень в приміщенні Плескачівською сільською радою за адресою: 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15,

Стислий  зміст:

- рішення від 28.09.2016 №9-1/УІІ « Про програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення

у Смілянському районі на 2016-2018 роки»;

 

- рішення від 28.09.2016 №№9-2 /УІІ  Про внесення змін до рішення сільської ради  від 25.12.2016 №2-3\УІІ  «Про сільський  бюджет на 2016 рік»


 

20 вересня 2016 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів та змін до плану Плескачівської сільської ради з підготовки проектів  регуляторних актів на 2016 рік на сайті Смілянської районної ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Зауваження та пропозиції приймаються  Плескачівською сільською радою за адресою: 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, Плескачівська  сільська рада.

 

Стислий зміст :

    - план Плескачівської сільської ради  з підготовки проектів  регуляторних актів

      на 2016 рік;

- проекти рішень Плескачівської сільської ради:

1.   Про внесення змін до рішення сільської ради від 15.07.20167-1/УІ «Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Плескачівської сільської ради на 2017 рік»


2.    Про встановлення пільг з харчування дітей у дошкільному навчальному закладі №22 «Чебурашка» на 2016 рік.

18 липня 2016 року

    Плескачівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення  регуляторних актів та рішень сільської ради прийнятих на сьомій сесії Плескачівської сільської ради 15.07.2016 р.

    З текстом рішень всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень Плескачівської  сільської ради за адресою: 20743 вул. Бондаренків,15, с. Плескачівка, Смілянський район, Черкаська область.   тел. 96-6-42

     Стислий  зміст:

Рішення Плескачівської сільської ради:

- від 15.07.2016 № 7-1\УІІ « Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Плескачівської сільської ради на 2017 рік»;

- від 15.07.2016 № 7-2\УІІ  «Про акцизний збір на 2017 рік»

- від 15.07.2016 № 7-3\УІІ  «Про хід та результати виконання сільського бюджету за перше півріччя 2016  року»

- від 15.07.2016 № 7-4\УІІ  Про внесення змін до рішення сільської ради  від 25.12.2016 №2-3\УІІ  «Про сільський  бюджет на 2016 рік»

- від 15.07.2016 № 7-5\УІІ  Про внесення змін до рішення сільської ради  від 25.12.2016 №2-4\УІІ  «Про штатний розпис бюджетних установ сільської ради на 2016 рік»

- від 15.07.2016 № 7-6\УІІ  Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою ставка «Центральний»


- від 15.07.2016 № 7-7\УІІ  Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для подальшої передачі у власність

14 ЛИПНЯ 2016 РОКУ

Тернівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проектів рішень та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень в Тернівській сільської ради

Стислий зміст:

- Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про місцеві податки та збори на 2017 рік на території Тернівської сільської ради» № 7-3/УІІ від 12.07.2016 року

- Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про встановлення ставки податку для підакцизних товарів з реалізації через торгівельну мережу» № 7-2 від 12.07.2016 року


Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область Смілянський район с. Тернівка, вул. Центральна (Леніна),35 Тернівська сільська рада, тел.2-99-12.


11.07.2016

Мельниківська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитись на дошці оголошень  Мельниківської    сільської ради.

Стислий зміст:

проекти рішень сільської ради:

«Про встановлення ставок земельного податку  та орендної плати на 2017 рік»,

«Про місцеві податки і збори на 2017 рік »,

«Про акцизний податок на 2017 рік».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця за адресою:

 


20728 вул. Центральна  №4 с. Мельниківка  , Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 9-22-21

24 червня 2016 року

Тернівська сільська рада повідомляє про те, що на  сьомій сесії 12 липня 2016 року буде прийматися проекти рішення  регуляторного акту.

Стислий зміст:

Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Тернівської сільської ради на 2017 рік».

Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про встановлення плати за землю по Тернівській сільській раді у 2017 році».


Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область, Смілянський район, с. Тернівка, вул. Леніна, 33, Тернівська сільська рада, тел. 2-99-12


 21 червня 2016 року 

Ротмістрівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на дошці оголошень по
вул. Михайлівській, 18
(с. Ротмістрівка).

Стислий зміст:

Проект рішення сесії Ротмістрівської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2017 рік»;

Проект рішення сесії Ротмістрівської сільської ради «Про встановлення акцизного податку на 2017 рік з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2017 рік»;


Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: Черкаська область, Смілянський район, с. Ротмістрівка,
вул. Михайлівська, 18, тел. +38 (04733) 95 401.


15 червня 2016 року

     Голов’ятинська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

     З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень біля Голов’ятинської сільської ради.

     Стислий зміст:

     -   проект рішення сільської ради  «Про встановлення місцевих

податків та зборів на території Головятинської сільської ради на 2017 рік»;

-   проект рішення сільської ради  «Про   встановлення   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».


     Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20740, Черкаська область, Смілянський район, село Голов’ятине, вул. Котляра 1, Голов’ятинська сільська рада.


15 червня 2016 року

 Санжариська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів Санжариської сільської ради  «Про місцеві податки і збори на 2017 рік», «Про встановлення акцизного податку на 2017 рік з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2017 рік».

Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20736, Черкаська  область, Смілянський район, с. Санжариха, вул. Шевченка, 81 а


Санжариська сільська рада, тел.92-4-21.


15 червня 2016 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

          Попівська  сільська  рада  повідомляє  про  оприлюднення  проектів  регуляторних  актів  з метою  одержання  зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних  осіб: 

-         «Про  місцеві  податки  та  збори  на  2017  рік».

З  текстом   проектів  рішень  всі  бажаючі  можуть  ознайомитися  на 

дошці  оголошень  в  приміщенні  Попівської  сільської  ради.


           Зауваження  та  пропозиції  приймаються  в  письмовій  формі  впродовж  місяця  за  адресою:  Черкаська область,  Смілянський  район,  село  Попівка,  вул.  Центральна,  84, Попівська  сільська  рада,  тел.  92-4-46.

   13 червня 2016 року

Великояблунівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб

З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні Великояблунівської сільської ради  .

Стислий зміст:

Проект рішення сесії Великояблунівської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2017 рік»;

Проект рішення сесії Великояблунівської  сільської ради «Про затвердження розміру акцизного  податку на 2017 рік»;

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область, Смілянський район, с. Велика Яблунівка, вул. Івана  Нечуй – Левицького (Горького, )108/4,Великояблунівська  сільська рада, тел. 2-99-07. 

13.06.2016

    Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення  результатів поіменного голосування  рішень  сільської ради та   рішень , прийнятих на шостій  сесії сільської ради  сьомого скликання 13.06.2016 ,

на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область, Смілянський район , с. Плескачівка, вул. Бондаренків,15


Стислий зміст : рішення сільської ради від 13.06.2016 та результати поіменного голосування до нього: № 6-1\УІІ Про внесення змін до рішення сільської ради від 25.12.2015 №2- 3/УІІ « Про сільський бюджет на 2016 рік»


13 червня 2016 року

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

     Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань Сердюківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів  «Про місцеві податки та збори на 2017 рік на території Сердюківської сільської ради».  

     З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитись  на офіційному стенді в приміщенні Сердюківської сільської ради.

     Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою : 20753, Черкаська область, Смілянський район, село Сердюківка, вулиця Д.Лопатка, 66, Сердюківська сільська рада, тел. 98-4-36.                                                                                                                    

    

13 червня 2016 року

Ташлицька сільська рада  повідомляє про  оприлюднення  проектів  регуляторних актів  з метою  одержання  зауважень  і пропозицій  від фізичних  та юридичних  осіб, їх об’єднань.

   З текстом  проектів  рішень  всі бажаючі  можуть ознайомитись  на інформаційному стенді  в приміщенні Ташлицької сільської ради.

    Стислий  зміст:

 - проект  рішення  Ташлицької сільської  ради  «Про  встановлення  місцевих податків і зборів на території Ташлицької сільської ради на 2017  рік»


         Зауваження та  пропозиції  приймаються в письмовій  формі впродовж місяця  за адресою: 20751,Черкаська  область,  Смілянський  район,  с.Ташлик  вул..Кірова, 1,  Ташлицька   сільська рада,  тел..98-2-16

10 червня 2016 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

    Плескачівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

    З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень Плескачівської  сільської ради.

     Стислий  зміст:

-          проект рішення « Про встановлення  місцевих податків та зборів на 2017 рік»;

-          проект рішення «Про акцизний збір на 2017 рік»


Зауваження та пропозиції від суб’єктів  господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20743 вул. Бондаренків,15, с. Плескачівка, Смілянський район, Черкаська область.   тел. 96-6-42


10 червня 2016 року

Куцівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного  акту  «Про місцеві податки і збори на 2017 рік на території Куцівської сільської ради» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.                                                            

З текстом проектів рішення та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на інформаційному стенді  Куцівської  сільської ради.

Стислий зміст:

        1.1.   Податок  на майно:

        1.1.1. податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;                            

        1.1.2. транспортний податок; 

        1.1.3   податок на землю.

        1.2   Єдиний податок:

                для платників податку першої групи – 10 відсотків до розміру            мінімальної  заробітної   плати встановленої законом на  1 січня  2017 року;

                для платників податку другої групи – 20 відсотків  до  розміру  мінімальної заробітної плати встановленої законом на  1 січня  2017 року.

   2.  Затвердити :

2.1   . Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки зі змінами та доповненнями в такій редакції.

2.2   . Положення про транспортний податок; додаток 2.

2.3    Положення про податок на землю.


Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: с. Куцівка, вул. Гагаріна, 1, Куцівська сільська рада, тел. 92-7-31; 92-7-42.


    03.06.2016

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення  результатів поіменного голосування  рішень  сільської ради та   рішень , прийнятих на п’ятій  сесії сільської ради  сьомого скликання 03.06.2016 ,

на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область, Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15

Стислий зміст : рішення сільської ради від 03.06.2016 та результати поіменного голосування до них:

№5-1\УІІ Про внесення змін до рішення сільської ради від 13.10.2015

№43-1\УІІ «Про програму Турбота Плескачівської сільської ради на 2015-2019 роки»

№5-2\УІІ Про внесення змін до рішення сільської ради від 25.12.2015

№2-3/УІІ « Про сільський бюджет на 2016 рік»

№ 5-3\УІІ  Про затвердження детального плану  території земельної ділянки орієнтовною площею 1.9900 га по вул. Перемоги,47 в с. Плескачівка

№ 5-4\УІІ  Про передачу земельної ділянки у власність та затвердження технічної документації Новочуба О.В.

№ 5-5\УІІ  Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

02 червня 2016 року

Малосмілянська  сільська рада  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.                                                           

З текстом проекту рішення та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на інформаційному стенді в приміщенні  Малосмілянської  сільської ради.

 

Зауваження та пропозиції  приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: Черкаська область, Смілянський район, с. Мала Смілянка вул. Центральна, 9, Малосмілянська сільська рада, тел. 2-99-11.

 

 31 травня 2016 року

Носачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитись на дошці оголошень Носачівської сільської ради.

Стислий зміст:

проекти рішень сільської ради:

«Про встановлення ставок земельного податку  та орендної плати на 2017 рік»,

«Про місцеві податки і збори на 2017 рік »,

«Про акцизний податок на 2017 рік».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця за адресою:


207217 вул. Молодіжна 2, с. Носачів, Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 9-22-36

17 травня 2016 року

 

Сунківська сільська рада Смілянського району Черкаської області повідомляє про те, що проекти оприлюднені на дошці оголошень сільської ради за адресою:  вул. Центральна(Леніна) 6, с. Сунки, Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 96-2-31 та на офіційному сайті Смілянської райдержадміністрації, з метою отримання зауважень та пропозицій. Стислий зміст:

 

-  Проект рішення сесії  сільської ради «Про встановлення  місцевих  податків  та зборів на території Сунківської сільської ради  на 2017 рік».

 

-  Проект рішення сесії  сільської ради «Про встановлення ставки податку  для підакцизних товарів з реалізації через роздрібну торгівельну мережу на території Сунківської сільської ради  на 2017 рік».

 

 

 14 травня 2016 року

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

    Ковалиська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних  осіб:

-«Про місцеві податки і збори на 2017 рік на території Ковалиської сільської ради»

  З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитися на дошці оголошень в приміщенні Ковалиської  сільської  ради.

  Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою:

Черкаська область, Смілянський район, село Ковалиха, вул.. Центральна,11,  Ковалиська сільська рада, тел.95-4-91,95-4-03.12   травня 2016 року

 

Малостаросільська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних  актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб :

«Про місцеві податки і збори на 2017 рік на території  Малостаросільської сільської ради».

 

З текстом проектів рішення  всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень в приміщенні Малостаросільської  сільської ради.

 

 

Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20720, Черкаська область Смілянський район


 с.Мале Старосілля , вул. Центральна ,129а  (Леніна) Малостаросільська  сільська рада, тел.99730.


13 квітня 2016 року

Тернівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проекту рішення та аналізу регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні Тернівської сільської ради.

Стислий зміст:

Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про затвердження матеріалів нормативної грошової оцінки землі Тернівської сільської ради Смілянського району Черкаської області» рішення сільської ради від 11.05.2016.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область, Смілянський район, с. Тернівка, вул. Леніна, 33, Тернівська сільська рада, тел. 2-99-12  

16 лютого 2016 року

 

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення   розпорядження сільського голови від 15.02.2016 року №5 «Про перейменування вулиць сіл Плескачівка та Шевченка» ., на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15 :  


11 лютого 2016 року

Плескачівська сільська рада  на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал- соціалістичного  (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» повідомляє про оприлюднення результатів  громадського обговорення  змін назв вулиць:    Чапаєва, Островського, Жовтнева,Щорса та провулку Чапраєва в с. Плескачівка ; вулиці Леніна

в с. Шевченка.


З  узагальненим аналізом пропозицій(зауважень),  даними про учасників громадського обговорення  щодо присвоєння нових назв вулиці та провулку  можливо ознайомитись  на інформаційному стенді за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15  

10 лютого 2016 року

 

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення  змін до плану Плескачівської сільської ради з підготовки проектів  регуляторних актів на 2016 рік . З текстом  документа можна ознайомиться   на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, 

Зауваження та пропозиції приймаються  Плескачівською сільською радою за адресою: 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, Плескачівська  сільська рада Смілянського району Черкаської області.

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного  акту   на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область, Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15

Зауваження та пропозиції приймаються  Плескачівською сільською радою за адресою: 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, Плескачівська  сільська рада 

Стислий зміст :

- проект  рішення  Плескачівської сільської ради:

«Про програму благоустрою населених пунктів Плескачівської сільської ради на 2016- 2021 роки» 


02 лютого 2016 року

 Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення        рішень  сільської ради, прийнятих на третій сесії сільської ради

26.01.2016 р. на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15 :

 

- від 26.01.2016 № 3-1 /УІІ «Про внесення змін до рішення сільської ради  від 26.06.2014 № 40-1/УІ  «Про встановлення  місцевих податків і  зборів на території Плескачівської сільської ради на 2016 рік»»;

 

    - від 26.01.2016 №  3-2/УІІ «Про хід та результати виконання сільського

   бюджету за 2015 рік»»;

 

- від 26.01.2016 № 3-3/УІІ «Про  внесення змін до рішення сільської ради від 25.12.2015 №2-3\УІІ про сільський бюджет на 2016 рік»;


 

29 січня 2016 року

Залевківська сільська рада повідомляє про оприлюднення  рішень  сільської ради, прийнятих на четвертій сесії сільської ради 29.01.2016 р., на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20742,Черкаська область , Смілянський район ,с.Залевки , пр..Щорса,4 :

1. Про виконання сільського бюджету за 2015 рік.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 25.12.2015 № 3 -1/VІІ «Про сільський бюджет на 2016 рік».

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 06.07.2015 № 33-3/VІ «Про встановлення ставок місцевих, інших податків і зборів та затвердження відповідного Положення на 2016 рік».

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 05.11.2015 № 1-4/VІІ «Про регламент роботи Залевківської сільської ради».

5. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у Залевківському навчально-виховному комплексі у 2016 році.

6.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).


7. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

28 січня 2016 року

 Ташлицька сільська рада повідомляє,


рішенням сесії сільської ради  від 27.01.2016   прийнято   регуляторний  акт № 3-3/VІІ «Про внесення змін до рішення сільської ради № 38-4/6 від 07.07.2015 « Про  встановлення  місцевих податків та зборів  на території Ташлицької сільської ради на 2016  рік»

31 грудня 2015 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення         рішень  сільської ради, прийнятих на другій сесії сільської ради 25.12.2015 р., на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15 :

 

- від 25.12.2015 № 2-1/УІІ «Про  звіт сільського голови про

   роботу виконавчого комітету сільської ради за 2015 рік»»;

    - від  25.12.2015 №  2-2/УІІ «Про затвердження заходів по

      виконанню доручень виборців»;

- від 25.12.2015 № 2-3/УІІ «Про  сільський бюджет на 2016 рік»;

- від 25.12.2015№  2-4/УІІ «Про штатний розпис бюджетних установ

  сільської ради на 2016 рік »;

- від 25.12.2015  №2-5/УІІ «Про  затвердження лімітів споживання енергоносіїв»;

- від 25.12.2015№  2-6/УІІ «Про встановлення вартості одного харчо дня»;

- від 25.12.2015 № 2-7/УІІ «Про  встановлення розміру батьківської плати у дошкільному навчальному закладі№22 «Чебурашка»»;

- від 25.12.2015 № 2-8/УІІ «Про  надання дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для подальшого надання в оренду»;

- від 25.12.2015 №  2-9/УІІ «Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»


пропозицій  від фізичних  та юридичних  осіб, їх об’єднань.

   З текстом  проектів  рішень  всі бажаючі  можуть ознайомитись  на інформаційному стенді  в приміщенні Ташлицької сільської ради.

    Стислий  зміст:

 - проект  рішення  Ташлицької сільської  ради  «Про внесення змін до рішення сільської ради № 38-4/6 від 07.07.2015 « Про  встановлення  місцевих податків і зборів на території Ташлицької сільської ради на 2016  рік»


         Зауваження та  пропозиції  приймаються в письмовій  формі впродовж місяця  за адресою: 20751,Черкаська  область,  Смілянський  район,  с.Ташлик  вул..Кірова, 1,  Ташлицька   сільська рада,  тел..98-2-16


25 грудня 2015 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення        плану  сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15 

25 грудня 2015 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Проекти регуляторних актів Березняківської сільської ради Смілянського району Черкаської області:

1.«Про місцеві податки і збори на 2017 рік»(а саме:

1.1.Податок на майно:

      податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

      транспортний податок; 

      плата за землю.

1.2. Єдиний податок);

2. «Про затвердження пільг зі сплати  земельного податку для юридичних осіб на 2017 рік»;

3. «Про орендну плату за користування майном, що перебуває в комунальній власності сільської ради в 2017 році»;

4.«Про встановлення ставки акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території сільської ради на 2017 рік»

оприлюднені на дошці оголошень в приміщенні сільської ради з метою одержання зауважень та пропозицій.


          Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: с. Березняки, вул. Химичів,1а, Березняківська сільська рада, тел. 2-99-08; 97-3-31.


 04 грудня 2015 року

Залевківська сільська рада повідомляє про оприлюднення  рішень  сільської ради, прийнятих на другій сесії сільської ради 04.12.2015 р., на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20742,Черкаська область , Смілянський район ,с.Залевки , пр..Щорса,4 :

 - від 04.12.2015 № 2-1 /\/ІІ «Про зміни до рішення сільської ради від 21.01.2015  №30-3/\/І «Про сільський бюджет на 2015 рік» ;

-   від 04.12.2015 № 2- 2 / \/ІІ « Про перейменування вулиць с.Залевки»»; 

- від 04.12.2015 № 2-3 /\/ІІ «Про загальну чисельність апарату сільської ради»;

- від 04.12.2015 № 2-4 /\/ІІ «Про затвердження мережі установ сільської ради на 2016 рік»;

- від 04.12.2015 № 2-5 /\/ІІ «Про затвердження розпоряджень сільського голови»;

 - від 04.12.2015 № 2- 10 / \/ІІ « Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул.Леніна,18а в с.Залевки під будівництво та обслуговування будівель торгівлі Ніколенко В.В.»;

- від 04.12.2015  № 2-11/\/ІІ « Про надання  дозволу Луценко Л.М.на виготовлення

технічної документації із землеустрою  по встановленню меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)»


- від 04.12.2015 № 2- 12/ \/ІІ « Про затвердження умов оплати праці сільського голови Федоренко В.О. У 2016 році»;

27 листопада 2015 року

 Плескачівська сільська рада з метою виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал- соціалістичного  (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» повідомляє про початок обговорення змін назв вулиці    Чапаєва в с. Плескачівка та  провулку Чапаєва в с. Плескачівка.

 Пропозиції щодо присвоєння нових назв вулиці та провулку приймаються в письмовій, усній формі адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15  та на електронну адресу : pleskrada@ukr.net

20 листопада 2015 року

    Голов’ятинська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

     З текстом проекту рішення всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень біля Голов’ятинської сільської ради.

     Стислий зміст:

-   проект рішення сільської ради  «Про зміни до рішення сільської

ради від 14.07.2015 №  44 – 1 \VІ «Про встановлення місцевих податків і

 зборів на території Головятинської сільської ради на 2016 рік».

      Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20740, Черкаська область, Смілянський район, село Голов’ятине, вул. Котляра 1, Голов’ятинська сільська рада.

16 листопада 2015 року

Тернівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проекту рішення та аналізу регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні Тернівської сільської ради.

Стислий зміст:

Проект рішення сесії Тернівської сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради від 25.06.2015 «Про встановлення плати за землю по Тернівській сільській раді».

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область, Смілянський район, с. Тернівка, вул. Леніна, 35, Тернівська сільська рада, тел. 2-99-12

13 листопада 2015  року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення  рішень  сільської ради, прийнятих на першій сесії сільської ради 09.11.2015 р., на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15 :

- від 09.11.2015 № 1-1/УІІ «Про утворення лічильної комісії по виборам секретаря сільської ради»;
    - від 09.11.2015 №  1-2/УІІ «Про обрання секретаря сільської ради»;
- від 09.11.2015 № 1-3/УІІ «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів  комісій»;
- від 09.11.2015№  1-4/УІІ «Про утворення виконавчого комітету сільської ради та затвердження його складу»;
- від 09.11.2015  №1-5/УІІ «Про затвердження регламенту сільської ради»;
- від 09.11.2015№  1-6/УІІ «Про затвердження положення про постійні комісії сільської ради»;
- від 09.11.2015 № 1-7/УІІ «Про упорядкування умов оплати праці сільського голови»;
- від 09.11.2015 № 1-8/УІІ «Про впорядкування умов оплати праці секретаря сільської ради»;
- від 09.11.2015 №  1-9/УІІ «Про затвердження положення про преміювання працівників сільської ради»

16 жовтня 2015 року

ОГОЛОШЕННЯ

Плескачівська сільська рада з метою виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» повідомляє про початок обговорення змін назв вулиць в:

 с. Плескачівка : Жовтнева, Островського, Щорса ;

в с. Шевченка – Леніна.

 Пропозиції щодо присвоєння нових назв вулиць приймаються  за адресою : 20743, Черкаська область, Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15  

10 жовтня 2015 року

Сунківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

    З текстом проекту рішень   всі бажаючі можуть ознайомитися  в Сунківській сільській раді.

     Стислий  зміст:

 

-  Проект рішення виконкому та сесії Сунківської сільської ради «Про перейменування вулиць та провулків в с. Сунки».

 

-  Проект рішення сесії Сунківської сільської ради «Про  зміни до рішення від 14.07.2015року № 34-2/VІІ «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Сунківської сільської ради на 2016 рік».

 Зауваження та пропозиції від суб’єктів  господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20741 вул. Леніна 6, с. Сунки, Смілянського району, Черкаської області.,     тел. 96-2-31.

01 жовтня 2015 року 

Сунківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

    З текстом проекту рішень   всі бажаючі можуть ознайомитися  в Сунківській сільській раді або на сайті Смілянської РДА.

     Стислий  зміст:

 -  Проект рішення сесії Сунківської сільської ради «Про затвердження робочої комісії з вивчення питання перейменування вулиць с. Сунки».

 -  Проект рішення сесії Сунківської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, провулків, інших об’єктів на території с. Сунки».

 Зауваження та пропозиції від суб’єктів  господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20741 вул. Леніна 6, с. Сунки, Смілянського району, Черкаської області.,     тел. 96-2-31.

                                                             

15 липня 2015 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Сердюківська  сільська  рада  повідомляє  про  внесення  змін  до  регуляторного  акту  «Про  порядок  залучення    пайової  участі», які будуть  оприлюднені  на  дошці  оголошень  в  приміщенні  сільської  ради .

Зауваження  та  пропозиції  будуть  прийматися  в  письмовій  формі  впродовж  місяця  за адресою:  село Сердюківка , вулиця Д.Лопатка  66 .т.98-4-36.07 липня 2015 року

Малостаросільська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного  акту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проекту рішення та аналізом  його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень Малостаросільської  сільської ради.

Стислий зміст:

- Проект рішення сесії Малостаросільської  сільської ради «Про встановлення плати за землю по Малостаросільській  сільській раді у 2016 році».

- Проект рішення сесії Малостаросільської  сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2016 рік».

- Проект рішення сесії Малостаросільської  сільської ради «Про затвердження розміру єдиного податку на 2016 рік».

 Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20720, Черкаська область Смілянський район с.Мале Старосілля , вул.Леніна,129а Малостаросільська  сільська рада, тел.99730.

01.07.2015

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення         рішень   на інформаційному стенді сільської ради  за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15 :

 

Рішення :

26.06.2015№40-1УІ Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Плескачівської  сільської ради на 2016 рік;

26.06.2015 №40-2\У! «Про акцизний збір на 2016 рік;

26.06.2015 №  40-3\УІ Про надання дозволу на розроблення детального плану території;

     

26.06.2015 №  40-4\УІ Про  припинення права користування земельною ділянкою;

  

26.06.2015 №  40-5\УІ Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ;

26.06.2015 №  40-6\УІ Про надання відпустки  сільському голові

 

Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, 

Зауваження та пропозиції приймаються  Плескачівською сільською радою за адресою: 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, Плескачівська  сільська рада Смілянського району Черкаської області.


14 червня 2015 року

 Проекти регуляторних актів Санжариської сільської ради  «Про встановлення плати за землю   у  2016 році», «Про місцеві податки і збори на 2016 рік », «Про ставки єдиного податку на 2016 рік» будуть оприлюднені на дошці оголошень біля сільської ради  з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20736, Черкаська область Смілянський район с.Санжариха, вул.Шевченка,81а Санжариська сільська рада, тел.(047 33) 92-4-21.


10 червня 2015 року

      Голов’ятинська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

     З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень біля Голов’ятинської сільської ради.

     Стислий зміст:

-   проект рішення сільської ради  «Про встановлення плати за землю по Голов’ятинській сільській раді на 2016 рік»;

-   проект рішення сільської ради  «Про місцеві податки і збори на 2016 рік»;

 проект рішення сільської ради  «Про   встановлення   акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».


     Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20740, Черкаська область, Смілянський район, село Голов’ятине, вул. Котляра 1, Голов’ятинська сільська рада.

05 червня 2015 року

Малосмілянська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб

З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні  Малосмілянської сільської ради  .

Стислий зміст:

- Проект рішення  Малосмілянської    сільської ради « Про  місцеві податки  і збори  на 2016 рік;

1) єдиний податок;

2) податок на майно  на нерухоме майно ,відмінне від земельної ділянки,транспортний податок,плата за землю.

- Проект рішення  сільської ради  «Про встановлення ставки акцизного збору»

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20730, Черкаська область, Смілянський район, с. Мала Смілянка, вул. Леніна, 9, Малосмілянська  сільська рада, тел. 2-99-11.


05 чевня 2015 року

Куцівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних  актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проектів рішення та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на інформаційному стенді  Куцівської  сільської ради.

Стислий зміст:

1.«Про місцеві податки і збори на 2016 рік» а саме:

1.1.Податок на майно:

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

транспортний податок;

плата за землю.

1.2. Єдиний податок;

2.«Про встановлення ставки акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території сільської ради на 2016 рік»

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: с. Куцівка, вул. Леніна,2, Куцівська сільська рада, тел. 92-7-31; 92-7-42.


03 червня 2015 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

Залевківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об‘єднань.

З текстом  проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливі всі бажаючі можуть ознайомитись на стенді оголошень в Залевківській сільській раді.

Стислий зміст:

-  проекти рішень сільської ради:

- «Про місцеві податки і збори на 2016 рік»;

- «Про встановлення плати за землю по Залевківській сільській раді у 2016 році».

Зауваження та пропозиції від суб‘єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20742 Черкаська область, Смілянський район, с.Залевки, пр..Щорса,4, Залевківська сільська рада,

тел.4-21-20.

 2 червня 2015 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

Проекти регуляторних актів Березняківської сільської ради Смілянського району Черкаської області:

1.«Про місцеві податки і збори на 2016 рік»(а саме:

1.1.Податок на майно:

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

транспортний податок;

плата за землю.

1.2. Єдиний податок);

2. «Про затвердження пільг зі сплати  земельного податку для юридичних осіб на 2016 рік»;

3. «Про орендну плату за користування майном, що перебуває в комунальній власності сільської ради в 2016 році»;

4.«Про встановлення ставки акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території сільської ради на 2016 рік»

оприлюднені на дошці оголошень в приміщенні сільської ради з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: с. Березняки, вул. Химичів,1а, Березняківська сільська рада, тел. 2-99-08; 97-3-31.

2 червня 2015 року

Малостаросільська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного  акту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проекту рішення та аналізом  його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на стенді оголошень Малостаросільської  сільської ради.

Стислий зміст:

- Проект рішення сесії Малостаросільської  сільської ради «Про встановлення плати за землю по Малостаросільській  сільській раді у 2016 році».

- Проект рішення сесії Малостаросільської  сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2016 рік».

- Проект рішення сесії Малостаросільської  сільської ради «Про затвердження розміру єдиного податку на 2016 рік».

Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20720, Черкаська область Смілянський район с.Мале Старосілля , вул.Леніна,129а Малостаросільська  сільська рада, тел.99730.


1 червня  2015  року

 Ташлицька сільська рада  повідомляє про  оприлюднення  проектів  регуляторних актів  з метою  одержання  зауважень  і пропозицій  від фізичних  та юридичних  осіб, їх об’єднань.

   З текстом  проектів  рішень  всі бажаючі  можуть ознайомитись  на інформаційному стенді  в приміщенні Ташлицької сільської ради.

    Стислий  зміст:

 - проект  рішення  Ташлицької сільської  ради  «Про встановлення  місцевих податків та зборів на 2016  рік»

- проект рішення Ташлицької сільської ради «Про встановлення  плати  за землю  у 2016 році»

- проект рішення  Ташлицької сільської ради  «Про встановлення  ставки податку  для підакцизних  товарів  з реалізації  через  роздрібну  торговельну мережу на 2016  рік».

- проект  рішення  Ташлиціької сільської ради  «Про затвердження   пільг зі сплати  земельного податку  для юридичних осіб на 2016  рік»

         Зауваження та  пропозиції  приймаються в письмовій  формі впродовж місяця  за адресою: 20751, черкаська  область,  Смілянський  район,  с.Ташлик  вул..Кірова, 1,  Ташлицька   сільська рада,  тел..98-2-16

1 червня 2015 року

 Сунківська сільська рада Смілянського району Черкаської області повідомляє про те, що проекти оприлюднені на дошці оголошень сільської ради за адресою:  вул. Леніна 6, с. Сунки, Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 96-2-31 та на офіційному сайті Смілянської райдержадміністрації, з метою отримання зауважень та пропозицій. Стислий зміст:

 -  Проект рішення сесії  сільської ради «Про місцеві податки та збори на 2016 рік».

 -  Проект рішення сесії  сільської ради «Про встановлення плати за землю по Сунківській сільській раді в 2016 році».

 -  Проект рішення сесії  сільської ради «Про ставки  єдиного податку в 2016 році».

 

- Проект рішення сесії  сільської ради «Про встановлення на території Сунківської сільської ради акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в 2016 році».


 

1 червня 2015 року


ОГОЛОШЕННЯ


Проекти регуляторних актів Сердюківської сільської ради будуть оприлюднені на Дошці оголошень в с.Сердюківка, вул..Д.Лопатко 66, та на офіційному сайті Смілянської райдержадміністрації, розділ «Сільські ради» з метою одержання зауважень та пропозицій.                                                        Стислий зміст:

Проект рішення Сердюківської сільської ради « Про місцеві податки і збори на 2016 рік» ;

Проект рішення Сердюківської сільської ради « Про встановлення плати за землю у 2016 році»;

Проект рішення Сердюківської сільської ради « Про затвердження ставок Єдиного податку на 2016 рік»

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20756 , Черкаська обл. Смілянський р-н. , с.Сердюківка, вул..Д.Лопатка 66, Сердюківська сільська рада, тел..98-4-36.


29 травня 2015 року

Великояблунівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб

З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні Великояблунівської сільської ради  .

Стислий зміст:

- Проект рішення сесії    Великояблунівської     сільської ради « Про встановлення податків і зборів на 2016 рік;

1)єдиний податок;

2)податок на майно  на нерухоме майно ,відмінне від земельної ділянки,транспортний податок,плата за землю.

- Проект рішення сесії сільської ради

«Про встановлення ставок земельного податку,пільги з його сплати та розміру орендної плати на 2016 рік »;

- Проект рішення сесії сільської ради  «Про встановлення ставки податку для підакцизних товарів з реалізації через роздрібну торгівельну мережу на 2016 рік»;


Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область, Смілянський район, с. Велика Яблунівка, вул. Горького, 108/4,Великояблунівська  сільська рада, тел. 2-99-07.

29 травня 2015 року

  ПОВІДОМЛЕННЯ

 Самгородоцька сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб. З текстом проектів рішень бажаючі можуть ознайомитись на дошці оголошень Самгородоцької сільської ради.

Стислий зміст: проекти рішень Самгородоцької сільської ради

( про встановлення місцевих податків та зборів на території Самгородоцької сільської ради, про встановлення земельного податку за землю по Самгородоцькій сільській раді у 2016 році, про фіксований податок на 2016 рік.)

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх обєднань приймаються протягом місяця за адресою: 20752 вулиця Хрещатик,10             село Самгородок Смілянського району Черкаської області.

тел.. 98-6-49.

28 травня 2015 року

Ротмістрівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

З текстом проектів рішень та аналізом  їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на дошці оголошень по                  вул. Леніна, 18.

Стислий зміст:

Проект рішення сесії Ротмістрівської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2016 рік»;

Проект рішення сесії Ротмістрівської сільської ради «Про встановлення плати за землю у 2016 рік»;

Проект рішення сесії Ротмістрівської сільської ради «Про затвердження ставок єдиного податку на 2016 рік».

Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: Черкаська область Смілянський район с. Ротмістрівка,                          вул. Леніна,18, тел.95-4-01.

28 травня 2015 року

Носачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проектів рішень всі бажаючі можуть ознайомитись на дошці оголошень Носачівської сільської ради.

Стислий зміст:

проекти рішень сільської ради:

«Про встановлення ставок земельного податку  та орендної плати на 2016 рік»,

«Про місцеві податки і збори на 2016 рік »,

«Про фіксований податок на 2016 рік».

«Про положення про цільовий фонд Носачівської сільської ради»

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця за адресою:

207217 вул. Молодіжна 2, с. Носачів, Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 9-22-36

27 травня 2015 року

ОГОЛОШЕННЯ

 

          Проекти  регуляторних  актів  Попівської  сільської  ради  будуть  оприлюднені  на  дошці оголошення  в  Попівській  сільській  раді  с. Попівка  вул.  Леніна,  84,  та  на  офіційному  веб-сайті  Смілянської   райдержадміністрації,  розділ  «Сільські  ради»  з  метою  одержання  зауважень  та  пропозицій.

          Стислий  зміст:

          Проект рішення  Попівської  сільської  ради  «Про  місцеві  податки  та  збори  на  2016  рік».

          Проект  рішення  Попівської  сільської  ради  «Про  встановлення  плати  за землю  у  2016  році».

          Проект  рішення  Попівської  сільської  ради  «Про  затвердження  ставок  Єдиного  податку  на  2016  рік».


          Зауваження  та  пропозиції  приймаються  в  письмовій  формі  впродовж  місяця  за  адресою:  20735,  Попівська  сільська  рада,  вул.  Леніна,  84,  село  Попівка  Смілянського  району  Черкаської  області,  тел.  92446.Тернівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

З текстом проектів рішень та аналізу регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні Тернівської сільської ради.

Стислий зміст:

Проекти рішень сесії Тернівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Тернівської сільської ради на 2016 рік», «Про встановлення плати за землю по Тернівській сільській раді у 2016 році», «Про ставки єдиного податку у 2016 році», «Про встановлення на території Тернівської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».


Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 20733, Черкаська область, Смілянський район, с. Тернівка, вул. Леніна, 33, Тернівська сільська рада, тел. 2-99-12

24 лютого 2015 року

Плескачівська сільська рада повідомляє про оприлюднення  регуляторного  акту   на інформаційному стенді сільської ради за адресою : 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15

Зауваження та пропозиції приймаються  Плескачівською сільською радою за адресою: 20743, Черкаська область ,Смілянський район ,с. Плескачівка, вул.Бондаренків,15, Плескачівська  сільська рада.


Стислий зміст :

- проект  рішення  Плескачівської сільської ради:

«Про внесення змін до рішення сільської ради» від 21.07.2014 № 33-2\УІ«Про  ставки земельного податку та орендної плати за землю на 2015 рік »».Сунківська сільська рада Смілянського району Черкаської області повідомляє про те, що проекти оприлюднені на дошці оголошень сільської ради за адресою:  вул. Леніна 6, с. Сунки, Смілянського району, Черкаської області.,   тел. 96-2-31 та на офіційному сайті Смілянської райдержадміністрації, з метою отримання зауважень та пропозицій. Стислий зміст:

 

-  Проект рішення сесії  сільської ради «Про місцеві податки та збори на 2016 рік».

 

-  Проект рішення сесії  сільської ради «Про встановлення плати за землю по Сунківській сільській раді в 2016 році».

 

-  Проект рішення сесії  сільської ради «Про ставки  єдиного податку в 2016 році».

 

- Проект рішення сесії  сільської ради «Про встановлення на території Сунківської сільської ради акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в 2016 році».

 

Новый слой...
Новый слой...
Детальніше в цій категорії: Керівники »